Компанія “Юрський Горизонт” виконує роботи по бурінню свердловин в Вишгородському районі Київської області. Наші фахівці мають досвід облаштування свердловин на території міст правого і лівого берега Дніпра. Зокрема, ми буримо свердловини в Вишгороді.

Спеціалізоване обладнання дозволяє бурити в умовах сипучих ґрунтів. Компанія забезпечує гарантійне обслуговування свердловин протягом п’яти років після розробки.

Особливості ґрунту

Буріння свердловин — Вишгородський районБудь-яке буріння свердловини передбачає дослідження водних горизонтів. Для Вишгорода характерні такі параметри відповідних шарів ґрунту:

 • глибина першого водного горизонту становить 30 метрів. На цьому рівні ґрунт поки що представлений глиною і піском, що робить воду мало придатною для побутового споживання. Щоб пісок не потрапляв в воду, свердловини додатково обладнуються фільтрами;
 • глибина другого горизонту становить 65 метрів, і вода звідси вже може бути питною. Тут ґрунт представлений щільною гранітною породою. Гранітний шар виступає в якості природного фільтра – саме тому на такій глибині не знадобиться установка додаткового очищення для видобутку питної води;
 • іонний склад ґрунту тут багатий залізом – відповідно, її підвищений вміст можна виявити і в воді.

Зазначені властивості є загальними для місцевості, та в окремих випадках можливі виключення. Для цього перед роботою проводиться геологічна розвідка.

Ціна на буріння свердловини в Вишгородському районі

Вартість робіт формується за кількома критеріями:

 • на якій глибині залягає водоносний шар;
 • використовувані матеріали і технології: найчастіше використовують трубки з пластика і металу. При цьому ціна виробів із пластику нижче, ніж металевих;
 • діаметр трубки: чим він більший, тим краще пропускна здатність труби і вище її вартість.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб розрахувати вартість буріння на вашій ділянці.

Послуги буріння

Замовити послуги буріння свердловини в Вишгороді можна нашому сайті після заповнення анкети. Вкажіть вашу область, район і місто, залишіть контактний номер, і наш фахівець зателефонує вам для детальної консультації щодо особливостей ґрунту в регіоні та вибору технології буріння.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  смт Баришівка Білоцерківський місто Богуслав
  Бориспільський смт Бородянка Броварський
  Бучанський місто Васильків смт Володарка
  Вишгородський місто Згурівка смт Іванків
  місто Кагарлик місто Київ смт Макарів
  місто Миронівка Обухівський місто Переяслав
  смт Красятичі смт Рокитне місто Сквира
  смт Ставище місто Тараща місто Тетіїв
  Фастівський місто Яготин