Компанія “Юрський Горизонт” виконує роботи по бурінню свердловин в Вишгородському районі Київської області. Наші фахівці мають досвід облаштування свердловин на території міст правого і лівого берега Дніпра. Зокрема, ми буримо свердловини в Вишгороді.

Спеціалізоване обладнання дозволяє бурити в умовах сипучих ґрунтів. Компанія забезпечує гарантійне обслуговування свердловин протягом п’яти років після розробки.

Особливості ґрунту

Буріння свердловин — Вишгородський районБудь-яке буріння свердловини передбачає дослідження водних горизонтів. Для Вишгорода характерні такі параметри відповідних шарів ґрунту:

 • глибина першого водного горизонту становить 30 метрів. На цьому рівні ґрунт поки що представлений глиною і піском, що робить воду мало придатною для побутового споживання. Щоб пісок не потрапляв в воду, свердловини додатково обладнуються фільтрами;
 • глибина другого горизонту становить 65 метрів, і вода звідси вже може бути питною. Тут ґрунт представлений щільною гранітною породою. Гранітний шар виступає в якості природного фільтра – саме тому на такій глибині не знадобиться установка додаткового очищення для видобутку питної води;
 • іонний склад ґрунту тут багатий залізом – відповідно, її підвищений вміст можна виявити і в воді.

Зазначені властивості є загальними для місцевості, та в окремих випадках можливі виключення. Для цього перед роботою проводиться геологічна розвідка.

Ціна на буріння свердловини в Вишгородському районі

Вартість робіт формується за кількома критеріями:

 • на якій глибині залягає водоносний шар;
 • використовувані матеріали і технології: найчастіше використовують трубки з пластика і металу. При цьому ціна виробів із пластику нижче, ніж металевих;
 • діаметр трубки: чим він більший, тим краще пропускна здатність труби і вище її вартість.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб розрахувати вартість буріння на вашій ділянці.

Послуги буріння

Замовити послуги буріння свердловини в Вишгороді можна нашому сайті після заповнення анкети. Вкажіть вашу область, район і місто, залишіть контактний номер, і наш фахівець зателефонує вам для детальної консультації щодо особливостей ґрунту в регіоні та вибору технології буріння.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  БаришівськийБілоцерківськийБогуславський
  БориспільськийБородянськийБроварський
  ВасильківськийВолодарськийВишгородський
  ЗгуровськийІванківськийКагарлицький
  Києво-СвятошинськийМакарівськийМиронівський
  ОбухівськийПереяслав-ХмельницькийПоліський
  РокитнянськийСквирськийСтавищенський
  ТаращанськийТетіївськийФастівський
  Яготинський