Компанія “Юрський Горизонт” виконує роботи по бурінню свердловин в Вишгородському районі Київської області. Наші фахівці мають досвід облаштування свердловин на території міст правого і лівого берега Дніпра. Зокрема, ми буримо свердловини в Вишгороді.

Спеціалізоване обладнання дозволяє бурити в умовах сипучих ґрунтів. Компанія забезпечує гарантійне обслуговування свердловин протягом п’яти років після розробки.

Особливості ґрунту

Буріння свердловин — Вишгородський районБудь-яке буріння свердловини передбачає дослідження водних горизонтів. Для Вишгорода характерні такі параметри відповідних шарів ґрунту:

  • глибина першого водного горизонту становить 30 метрів. На цьому рівні ґрунт поки що представлений глиною і піском, що робить воду мало придатною для побутового споживання. Щоб пісок не потрапляв в воду, свердловини додатково обладнуються фільтрами;
  • глибина другого горизонту становить 65 метрів, і вода звідси вже може бути питною. Тут ґрунт представлений щільною гранітною породою. Гранітний шар виступає в якості природного фільтра – саме тому на такій глибині не знадобиться установка додаткового очищення для видобутку питної води;
  • іонний склад ґрунту тут багатий залізом – відповідно, її підвищений вміст можна виявити і в воді.

Зазначені властивості є загальними для місцевості, та в окремих випадках можливі виключення. Для цього перед роботою проводиться геологічна розвідка.

Ціна на буріння свердловини в Вишгородському районі

Вартість робіт формується за кількома критеріями:

  • на якій глибині залягає водоносний шар;
  • використовувані матеріали і технології: найчастіше використовують трубки з пластика і металу. При цьому ціна виробів із пластику нижче, ніж металевих;
  • діаметр трубки: чим він більший, тим краще пропускна здатність труби і вище її вартість.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб розрахувати вартість буріння на вашій ділянці.

Послуги буріння

Замовити послуги буріння свердловини в Вишгороді можна нашому сайті після заповнення анкети. Вкажіть вашу область, район і місто, залишіть контактний номер, і наш фахівець зателефонує вам для детальної консультації щодо особливостей ґрунту в регіоні та вибору технології буріння.

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.