У Хорольському районі Полтавської області буріння свердловин для видобутку підземних вод є поширеною практикою, обумовленою багатством водних ресурсів. Розглянемо особливості цього процесу в районі та Полтавській області, а також виділимо переваги вибору компанії “Юрський Горизонт” для замовлення послуг буріння.

Буріння свердловин на воду в Хоролі та Хорольському районі

Буріння свердловин у Хоролі та Хорольському районіПроцес буріння свердловин на воду в Хоролі та Хорольському районі включає декілька ключових складових:

 • Вибір місця. Визначення місця, де слід пробурити свердловину дуже важливо, адже від цього залежить глибина буріння і, відповідно, вартість роботи. Під час визначення точок буріння слід враховувати геологічні особливості, глибину залягання підземних вод та інші нюанси.
 • Отримання ліцензій. Іноді необхідно отримати дозволи на роботу у відповідних органах.
 • Технологія буріння. Вибір типу бурових установок та інших інструментів здійснюється відповідно до необхідної глибини свердловини в метрах та особливостях ґрунту.
 • Облаштування свердловини. Після завершення робіт проводиться облаштування свердловини. Сюди відноситься встановлення насосного обладнання, фільтрів та інших елементів для забезпечення чистоти води.

Тільки суворе дотримання всіх цих пунктів гарантує створення надійної та довговічної системи водопостачання.

Специфіка буріння свердловини на воду в Хорольському районі

Хорольський район відрізняється різноманітністю геологічних умов, що потребують індивідуального підходу до буріння кожної свердловини. Артезіанські води пролягають на глибині від 80 метрів, але якщо потрібне технічне водопостачання, немає необхідності бурити так глибоко. Для технічних потреб можна використовувати воду, що пролягає на глибині від 30 метрів.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Хоролі та Хорольському районі

Вибір компанії для буріння свердловин дуже важливий. Тільки спеціалісти з досвідом роботи в регіоні забезпечать ефективне виконання всіх етапів робіт. Тому ми пропонуємо дізнатися всі деталі та замовити буріння свердловини у фахівців компанії “Юрський обрій”. Якість наших послуг підтверджена позитивними відгуками клієнтів і безліччю успішних проектів у Полтавській області. області та за її межами.

Ціни на буріння свердловин у Хорольському районі

Вартість буріння свердловин залежить від різних факторів: глибини буріння, особливостей ґрунту, використовуваної техніки та інструментів, конструкції свердловини, діаметра труб. Замовляючи бурові послуги у компанії “Юрський обрій”, ви зможете дізнатися точну вартість робіт, що допоможе орієнтуватися у підсумковому бюджеті проекту.

Забезпечте свій будинок або підприємство чистою та якісною водою за вигідною ціною, звернувшись до професіоналів компанії “Юрський Горизонт” . Хорольський район надає унікальні можливості для видобутку артезіанської води, а з нашими досвідченими фахівцями ви зможете їх максимально використовувати. Не відкладайте турботу про водопостачання – зробіть крок до автономної водопровідної системи, залишивши заявку на нашому сайті.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-22-77 (viber)
  (050) 43-43-055

  м. Полтава
  вул Львівська 26

  poltava@burenie-ug.com.ua

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.