У Новосанжарському районі Полтавської області пролягає кілька водоносних горизонтів. Ось уже довгі роки буріння свердловин для встановлення системи водопостачання у цьому регіоні є дуже поширеною послугою. Сьогодні ви зможете більше дізнатися про специфіку буріння у цьому районі. Вибір компанії “Юрський Горизонт” для пробурювання артезіанської свердловини – це вигідно та надійно.

Буріння свердловин на воду в Новосанжарах та Новосанжарському районі

Буріння свердловин у Новосанжарах і Новосанжарському районіНовосанжари та Новосанжарський район володіють унікальними геологічними особливостями, які необхідно враховувати при пробурюванні свердловин та їх облаштуванні. Свердловини, які пробурюються на багато метрів углиб, вимагають використання спеціалізованих бурових установок та досвіду. Фахівці “Юрського Горизонту”, добре знайомі з місцевою геологією, застосовують лише передові методи для ефективного буріння та облаштування свердловин, постійно підвищують рівень сервісу з огляду на розвиток технологій.

Специфіка буріння свердловин на воду в Новосанжарському районі

Наші фахівці використовують виключно високоякісне обладнання та передові бурові установки: у важкодоступних місцях використовується розбірна електроустановка та велика УРБ 2.5 із дизельним мотором. Ми знаємо, який набір інструментів найкраще підходить для різних ситуацій, що забезпечує швидкий та ефективний результат, дозволяючи утримувати ціни на конкурентному рівні. У районі водоносні обрії пролягають на різній глибині, тому можна вибрати різну глибину буріння (від 30 м).

Як і де замовити послуги буріння свердловин для води в Новосанжарах та Новосанжарському районі

Ви можете замовити послуги з буріння свердловин на воду в Новосанжарському районі на нашому веб-сайті, залишивши заявку або зв’язавшись з нами по телефону. Важливо пам’ятати, що тільки звернення до досвідчених бурових компаній, таких як Юрський Горизонт, забезпечує успішне виконання робіт. Наші спеціалісти проведуть оцінку ділянки, запропонують оптимальний план робіт та виконають їх виключно професійно, що гарантує довговічність артезіанської свердловини та безпеку її експлуатації.

Ціни на буріння свердловин у Новосанжарському районі

Ціни на роботу фахівців у Новосанжарському районі Полтавській області залежать від кількох факторів:

 • глибини майбутньої свердловини (вимірюваної в метрах);
 • геологічних умов;
 • інструменти та типи бурових установок, які будуть використовуватися в процесі;
 • діаметра та матеріалу труби (пластикова обійдеться дешевше);
 • типу кінцевої системи водопостачання.

При співпраці з нами ви можете бути впевнені, що вартість буріння свердловини артезіанської буде максимально вигідною. Ви можете дізнатися всю необхідну вам інформацію, отримати кошторис перед початком проекту, що дозволить чітко знати вартість та терміни робіт.

Ціни та умови роботи ви можете дізнатись на нашому сайті. Також запрошуємо вас на наш популярний YouTube-канал для отримання додаткової інформації про створення, облаштування та довготривале обслуговування свердловин. Ласкаво просимо!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-22-77 (viber)
  (050) 43-43-055

  м. Полтава
  вул Львівська 26

  [email protected]

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.