Монтаж та встановлення зворотнього осмосу

У сучасних реаліях знайти чисту питну воду, у якості якої можна бути впевненим на 100%, завдання не з легких. Якщо на ділянці є свердловина з артезіанською водою, то проблема практично вирішена. Головне, що потрібно робити в такому разі — стежити за станом свердловини та вчасно здійснювати ремонт системи для її видобутку. А ось водопровідна вода у багатоквартирних будинках, навіть якщо вона з артезіанської свердловини, вже не може називатися чистою, оскільки, пройшовши через старі іржаві труби, вона забруднюється. У такому випадку, щоб вживати якісну воду, варто придбати фільтр зворотнього осмосу.

Принцип очищення води фільтрами зворотнього осмосу

Монтаж та встановлення зворотнього осмосуНа перший погляд, монтаж фільтрів зворотнього осмосу здається нескладним. Але щоб правильно встановити систему, потрібне розуміння принципу її дії. Фільтри поступово очищають воду. Спочатку відбувається звільнення від домішок великих фракцій за допомогою вугільних картриджів. Далі на мембрани зі спеціальних матеріалів з великою кількістю отворів надходить вода вже без великих домішок. Через ці отвори можуть проходити лише молекули води.
Наступний етап полягає у насиченні води корисними елементами. Завдяки монтажу фільтра зворотнього осмосу здійснюється комплексне очищення води. Щоб правильно встановити систему зворотнього осмосу, необхідно провести попередню перевірку рівня тиску у водопроводі.

Плюси встановлення системи зворотнього осмосу

Переваги установки фільтрів зворотнього осмосу важко переоцінити. Купуючи їх, ви гарантовано отримуєте доступ до чистої питної води та можете бути повністю впевнені у її якості. Замовити послугу встановлення системи зворотнього осмосу в Києві та інших містах України можна в компанії «Юрський Горизонт». Наші фахівці мають великий досвід монтажу як побутових, так і промислових фільтрів. Крім якісної питної води, придбання такої системи допоможе заощадити кошти. Навіть враховуючи всі витрати на самі фільтр та його встановлення, один літр такої води обійдеться значно дешевше, ніж купівля бутильованої.

Вибір фільтрів

Монтаж та встановлення зворотнього осмосуПорядок монтажу фільтрів зворотнього осмосу залежить від основних забруднювачів. Щоб визначити, яка система потрібна для вашого будинку, найкраще провести аналіз. У різних регіонах України водопровідна вода потребує різного ступеня стандартного та додаткового очищення. При виборі найбільш підходящої системи варто звертати увагу не тільки на базові картриджі, але і на додаткові елементи:

  • мінералізатори;
  • ультрафіолетові лампи для знищення бактерій;
  • біокераміку для покращення загальної структури води.

Фахівці нашої компанії допоможуть з вибором фільтрів для вашого будинку.

Чому варто замовити послугу в компанії «Юрський Горизонт»

З 2008 року фірма «Юрський Горизонт» займається бурінням свердловин у граніті та інших породах, проєктуванням опалювальних та встановленням очисних систем. За цей час ми зібрали величезний досвід. Фахівці компанії допоможуть встановити зворотній осмос у Києві та інших містах України. В рамках цієї послуги вони виконають усі роботи з монтажу, проведуть пробний запуск, а також проінструктують, як правильно користуватись системою.

Вартість монтажу системи зворотнього осмосу

Ціна на встановлення побутових та промислових систем зворотнього осмосу залежить від багатьох факторів, у тому числі й від відповідності технічних характеристик обладнання до наявних водопровідних систем. Наприклад, при високому тиску буде потрібно установка понижуючого редуктора. Через це ціна, звісно ж, зміниться. Те саме трапиться і при низькому тиску, оскільки знадобиться нагнітаючий насос.

Вас цікавить монтаж та встановлення зворотнього осмосу?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку