Життя у приватному будинку чи на дачі без своєї води проблематичне. Рано чи пізно назріває необхідність буріння свердловини на ділянці. Термін встановлення гідротехнічної споруди може становити від 1 до 20 днів. На тривалість робіт впливає низка ключових факторів.

Від чого залежить час буріння свердловини

Скільки часу потрібно, щоб пробурити домашню свердловину?Бурові роботи проводять за допомогою великої техніки та малогабаритних установок.
Швидкість дроблення обумовлена ​​глибиною свердловини та особливостями ґрунту.
У середньому руйнування м’яких порід на глибині до 30 метрів займає 1-2 дні, до 70 метрів – 5-7 днів. Тверді породи розташовані нижче шаром. Роботи з вапняком, валунами, щебенем, доломітами, гранітом на глибині до 50 метрів проводять за 3 -7 днів, до 100 метрів – 7-20 днів. Як бачите, тривалість буріння у кожному випадку варіюється. Пов’язано це із впливом та інших причин.

Умови на ділянці

Найпростіше організувати водопостачання на території, де тільки розпочато будівництво будинку: відсутні перешкоди для проїзду техніки у вигляді парканів, будівель, насаджень. На вже облаштованих ділянках доводиться проводити підготовчі роботи: розбирання огорож, укриття будинку та рослинності від бруду.

Доступ до води

У процесі буріння працівники використовують додаткову воду. У місцях відсутності свердловини по воду іноді їдуть до найближчої водоколонки, річки, що уповільнює справу.

Розмір обсадної труби

У будівництві свердловини застосовують обсадні труби для облаштування каналу, яким йтиме вода. Обсадка запобігає попаданню в спорудження піщин та інших забруднень. Бур підбирають під діаметр труби, яка встановлюється на повну глибину свердловини. Чим більший його розмір, тим повільніше йде проходка. І навпаки — долото для обсадження меншого діаметра працює швидше.

Геофізичні особливості території

Водоносні горизонти розташовуються у різних підземних шарах. У деяких районах дістатися до них важко. Проблему становлять великі поклади твердої породи або, навпаки, надто пухкі ґрунти. Компанії з великим досвідом роботи мають широкий арсенал потужної техніки, що дозволяє організувати водопостачання навіть у складних зонах. У будівництві використовують спеціальні бурильні блоки та установки для буріння в місцях з м’яким ґрунтом, з глинистими ґрунтами та твердими породами.

Прокачування установки

Після буріння проводять розгойдування установки, щоб очистити воду від домішок. Чим потужніший водонос, тим швидше протікає процес. Знову ж таки це залежить від професіоналізму бурильників. Для спорудження важливо підібрати відповідну ділянку, правильно встановити обсадні труби, насос та інше обладнання, облаштувати водозабірне джерело.

Час буріння в зимовий сезон

Скільки часу потрібно, щоб пробурити домашню свердловину?Взимку свердловину роблять удвічі довше, ніж улітку. Але будівництво цього сезону має свої плюси:

  • не треба відкачувати талі води;
  • ціна може бути нижчою, ніж у теплу пору;
  • техніка не псує ландшафт.

З мінусів – необхідність прогрівання обладнання через низькі температури, короткий світловий день.
Час буріння свердловини в кожному окремому випадку індивідуальний і залежить від багатьох обставин. Але зазвичай компанії, які багато років займаються організацією водопостачання, досконально знають нюанси будівництва в тій чи іншій місцевості. При зверненні до компанії «Юрський Горизонт», фахівці безкоштовно виїжджають на ділянку для оцінки. Після цього замовник може дізнатися, скільки днів займуть роботи.

Вас цікавить скільки часу потрібно, щоб пробурити домашню свердловину??

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку