Комфортне проживання за містом у котеджі потребує облаштування житлового приміщення та прилеглої до нього ділянки, зокрема власникам необхідно провести монтаж насосного обладнання для забезпечення автоматичної подачі води для поливу та інших потреб. Якщо свердловина є — половина справи вже зроблена. Однак для забезпечення системи водопостачання необхідно підібрати відповідний насос, щоб викачувати воду в достатній кількості з такого вузького і глибокого отвору. В Україні впоратися з таким завданням вам допоможуть фахівці компанії «Юрський Горизонт».

Як відбувається монтаж насоса

Монтаж насосного обладнанняПеред викликом майстрів важливо заздалегідь обговорювати всі нюанси та вибрати насосне обладнання. Слід визначитися, чи потрібно викачувати воду для облаштування системи поливу ділянки. Якщо потрібно, то агрегат варто вибирати потужніший. Установка насоса включає кілька етапів робіт. До них належать такі:

  • підготовчі процедури;
  • монтаж та підключення всіх елементів насосної станції;
  • електромонтажні роботи;
  • тестування та запуск насосної станції.

Етапи підготовки полягають в огляді приміщення для монтажу насоса та розміщення техніки, а також матеріалів, необхідних для встановлення. При розміщенні обладнання слід враховувати можливість безперешкодного технічного обслуговування надалі.
Наступний етап являє собою встановлення та підключення насоса. При цьому монтаж здійснюється на фундамент з приєднанням агрегату за рівнем труби. Щоб прикріпити обладнання до основи, користуються такими деталями:

  • анкерними болтами;
  • кріпильними елементами (попередньо забетонованими).

На даному етапі робіт насос встановлюють у спеціально підготовленому приміщенні, після чого монтують трубу так, щоб уникнути зміщення при подальшому використанні. При монтажі в такому випадку дуже важливо дотримуватися техніки безпеки.
Після цього станцію підключають до мережі електроживлення, керуючись при цьому електричними принциповими схемами. Таку процедуру слід довірити професіоналам. Для виконання електромонтажних робіт необхідно застосовувати кабелі та дроти з мідними жилами. Контроль якості проведення цієї процедури здійснюють при використанні електролабораторних досліджень та випробувань.
На останньому етапі перевіряють налаштування та проводять тестування насосної станції. Перед початком випробування перевіряють електрообладнання та наявність заземлення, оглядають датчики тиску та манометри, а також випробовують працездатність компонентів щита управління. Завершується встановлення пробним пуском електродвигунів для перевірки напряму їхнього обертання. Після цього запускають роботу насосної станції.

Чому варто звернутися до компанії «Юрський Горизонт»

Монтаж насосного обладнанняВстановлення насосного обладнання для подачі води та підтримки оптимального тиску потребує особливої ​​уваги. Щоб уникнути в процесі монтажу неприємних ситуацій, пов’язаних з втратою техніки чи іншими поломками, краще звернутися до спеціалізованих компаній та замовити послугу професіоналів. Крім облаштування насосного обладнання співробітники організації здійснюють інші види робіт, наприклад, тампонаж або ремонт свердловин.
Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт» для виконання такої складної роботи, ви отримаєте якісне виконання поставлених завдань у встановлені терміни та від досвідчених фахівців. Крім того, компанія надає інші види послуг, які досить просто замовити в Києві та інших містах України. При оформленні заявки фахівці вас проконсультують та озвучать вартість виконання робіт. На сайті організації є окремий розділ з цінами на види послуг, що надаються. Оплата при цьому здійснюється після укладання договору з організацією та виїзду працівників на місце робіт.

Вартість послуги монтажу насоса

Ціна на послугу встановлення насоса в Києві або іншому населеному пункті України варіюється в залежності від обраної місцевості, глибини об’єкта та виду матеріалів, що використовуються. Орієнтовна вартість вказана на нашому сайті.

Вас цікавить монтаж насосного обладнання?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку