Вода, що надходить до наших будинків, має бути попередньо очищена. Адже погана якість води негативно впливає на стан шкіри та здоров’я в цілому, а також на роботу установок та побутових приладів, що контактують з нею. Домашня станція водопідготовки здатна забезпечити домогосподарство смачною та корисною водою без запаху. Крім того, ви позбавитеся вапняного нальоту.
Замовити послугу водопідготовки найкраще у професіоналів. Фахівці компанії «Юрський Горизонт» надають свої послуги по всій Україні за прийнятними цінами. Пропонуються найкращі рішення під конкретні потреби замовників на кожному етапі будівництва та облаштування свердловини.

Особливості монтажу водоочищення

ВодоочищенняПри монтажі водоочисних споруд слід враховувати кілька важливих аспектів. В першу чергу рекомендується дізнатися більше інформації про обраний пристрій: які його недоліки, переваги, що знадобиться для роботи. Немаловажним буде і ККД насоса, а в деяких випадках навіть матеріал, з якого виготовлено сантехнічну установку в будинку.
Враховуючи розмір приміщення, його оснащення, потреби обраної водоочисної станції, тип обладнання, місце в приміщенні, ви уникнете зайвих витрат та неприємностей при монтажі.

Встановлення системи очищення води

Системи очищення для водопостачання всього будинку повинні встановлюватися відповідно до їх призначення та відповідати параметрам води. Наприклад, це означає, що з водою з високою концентрацією заліза пом’якшувача води буде недостатньо.
Замовити послуги фахівців безперечно варто для встановлення водоочисних споруд, що складаються з декількох пристроїв або станцій великої потужності, що потребують додаткового обладнання. Професіонали також потрібні, якщо гідравлічна система потребує коригування чи доопрацювання. Їхні знання безцінні, якщо приміщення вимагає спеціальної адаптації або систему водоочищення доводиться встановлювати у незвичайній кімнаті.

Фільтри та системи очищення води для побутового споживання

Обробка води – це процес адаптації її фізико-хімічних властивостей до вимог щодо її передбачуваного використання. Домашня водоочисна установка призначена для пом’якшення води та видалення інших твердих забруднювачів.
ВодоочищенняВиробники виготовляють широкий спектр систем фільтрації води побутового споживання (для квартир, будинків, котеджів та невеликих офісів):

 • фільтри-глечики;
 • зворотній осмос;
 • проточні фільтри;
 • пристрої для видалення заліза;
 • пом’якшувачі;
 • фільтри для позбавлення від хлору;
 • прилади для видалення сірководню;
 • механічні фільтри;
 • установки для ультрафільтрації;
 • УФ-знезаражувачі;
 • станції дозування;
 • системи очищення поверхневих вод.

Водопідготовка включає як пом’якшення, так і фільтрацію. Пом’якшувач усуває з води іони магнію та кальцію, а фільтрація води позбавляє її хлору, хімікатів, бактеріальних та механічних домішок.

Чому варто звернутися до компанії «Юрський Горизонт»?

Компанія «Юрський Горизонт» має великий досвід буріння свердловин на воду по всій Україні, в тому числі здійснюємо буріння в граніті. Ми використовуємо прогресивні розв’язання проблем у системах водопостачання. При цьому застосовуються технології, які не загрожують довкіллю.
Фахівці компанії допоможуть у проведенні аналізів води, купівлі систем очищення та їх установці. Пропонується комплексна послуга з підбору, монтажу, запуску та обслуговування широкого спектру пристроїв, що фільтрують.
Для початку проводиться професійний аналіз, який вимагає великих витрат. Фахівці вивчають рН води, її колір, каламутність, запах, жорсткість, кількість аміаку, марганцю, нітратів чи заліза.

Вартість водопідготовки

Ціна послуги може змінюватись в залежності від виду системи очищення та того, де планується встановлення. Наприклад, якщо вода не дуже жорстка, орієнтовна вартість монтажу пом’якшувача буде невисокою. УФ-знезаражувач для усунення каламутності води та хімічної дезінфекції також обійдеться недорого.
Якщо ж вода не тільки жорстка, але й має неприємний запах, буде потрібно дорожча система, що дозволяє пом’якшувати та фільтрувати воду.

Вас цікавить водоочищення?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку