З кожним роком все більше клієнтів замовляє розробку артезіанських джерел. Цей спосіб є найкращим за умови, коли центральне водопостачання недоступне. Отже, можна забезпечити власне господарство й технічною,  й питної водою. Щоб отримати якісну рідину, слід розробляти свердловину відповідно до встановлених норм. Для таких завдань варто скористатися допомогою співробітників ТОВ «Юрський горизонт».

Послуги з розробки свердловин в Апостолівському районі

Буріння свердловин – АпостоловеАпостолове – районний центр Дніпропетровської області. Команда професіоналів готова здійснити роботи з буріння та розробки свердловин у районі. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант здійснення бурових робіт та облаштування свердловин. Ми використовуємо новітні технології та прогресивне обладнання для буріння та оснащення свердловин (самохідні бурові установки, різні системи фільтрації, насоси та ін.).

Специфіка ґрунту в районі

Водоносні горизонти в Апостолівському районі залягають серед неогенових вапнякових відкладень, також трапляються пласти граніту. Процес буріння кам’янистих ґрунтів та вапняку досить трудомісткий. При виконанні таких робіт необхідно мати професійні знання та досвід, щоб не пошкодити свердловину. Не допустиме буріння на високих оборотах. Для відкачування води обов’язковим є використання обсадних труб.

Як формується ціна на буріння свердловини

Грунтові води можуть залягати серед порід різної твердості на різній глибині, у зв’язку з чим може знадобитися різна кількість матеріалів та різні зусилля.

У вартість бурових робіт включають:

 1. Виклик співробітника на ділянку.
 2. Консультування, складання розрахункової документації та кошторису.
 3. Бурові роботи.
 4. Ціна на труби (залежно від кількості погонних метрів та діаметра).
 5. Обсипання колонної арматури.
 6. Прокачування до появи чистих вод.
 7. Оформлення паспорта та гарантійної документації.

Список може бути довшим, якщо клієнт має додаткові побажання та потреби.

Як оформити замовлення

ТОВ «Юрський горизонт» здійснює буріння по всіх областях України. Якщо ви знаходитесь в Апостоловому або Апостолівському районі, то також можете звернутися до нас. Для цього необхідно зв’язатися з менеджером онлайн або за телефоном. Найближчим часом буде здійснено всі необхідні виміри та розрахунки. Телефонуйте прямо зараз, і вже скоро ви будете мати власну свердловину!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Апостолівський районВасильківський районВерхньодніпровський район
  Дніпропетровський районКриворізький районКриничанський район
  Магдалинівський районМежівський районНікопольський район
  Новомосковський районПавлоградський районПетриківський район
  Петропавлівський районПокровський районП’ятихатський район
  Синельниківський районСолонянський районСофіївський район
  Томаківський районЦаричанський районШироківський район
  Юр’ївський район