Глибокі отвори, вириті в надрах ґрунту, дозволяють витягувати воду безпосередньо з водоносного горизонту, змушуючи її підніматися на поверхню за допомогою занурювальних насосів. Це рішення підходить для побутового та непобутового призначення, забезпечуючи водою як будинок, так і зону господарської діяльності. Перед пробурюванням свердловини в Петриківці слід заздалегідь провести гідрогеологічний аналіз району, який визначить, де і яку глибину краще зробити. Деякі компанії проводять випробування, що дають змогу точно виявити місцезнаходження водоносного горизонту. Ця технологія позбавляє необхідності бурити кілька свердловин для пошуку води.

Роботи з буріння свердловин у Петриківці

Буріння свердловин у ПетриківціРозташування свердловини під тепловий насос на ділянці залежить від низки умов. Мінімальна відстань від паркану має бути 5 метрів, а від придорожніх канав – 7,5 метрів.

Якщо на вашій ділянці є кілька водоносних горизонтів на різній глибині, і ви хочете брати воду з найглибшого, вам потрібно буде пробурити глибшу свердловину більшого діаметру, а також використовувати більше труб. У такій ситуації необхідно заздалегідь продумати, чи бурити глибше або брати воду з дрібнішого пласта, але використовувати додатковий фільтр.

Встановити обсадну трубу в отвір у ґрунті можна кількома способами: за допомогою бетонних кілець, пластикового кожуха або ізольованого люка.

Характеристика ґрунту

У Петриківці та Петриківському районі рідко можна зустріти ґрунт твердих порід. Вони практично відсутні як у верхньому шарі літосфери, і у нижньому.

Домінуючою породою є пісок. Нижні яруси багаті мергелем та пісковиком.

Бурити в цій місцевості нескладно на будь-яку глибину. Хоча галька та гравій, місцями змішані з піском, трохи перешкоджають цьому процесу.

Вартість бурових робіт

Ціна послуги досить висока, але таке вкладення у перспективі виявляється вигідним. Вона варіюється в залежності від:

 • використовується технологія;
 • складності процесу;
 • вартості використовуваних фільтрів та насосів;
 • діаметр отвору, що просвердлюється.

Ціна буріння також збільшується за поганої якості води.

Найнижчі інвестиційні витрати виникають, коли водоносний обрій неглибокий. Вартість збільшується, коли водоносний горизонт знаходиться глибоко під поверхнею та його ефективність невисока.

Як зробити замовлення

Компанія «Юрський горизонт» займається проектуванням, бурінням та облаштуванням свердловин для побутового та непобутового використання у всіх областях України.

Отримувачами послуг є підприємці, а також власники дачних ділянок та приватних будинків. Крім того, ми працюємо з великими промисловими об’єктами, де вода з глибоких свердловин використовується для різноманітних технологічних процесів.

Зателефонуйте нам або напишіть електронною поштою, і ми запропонуємо вам найкраще рішення з урахуванням переважаючої у вашому селищі породи.

Також пропонуємо залишити заявку на сайті. Співробітники компанії зв’яжуться з вами для надання професійної консультації.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Апостолівський районВасильківський районВерхньодніпровський район
  Дніпропетровський районКриворізький районКриничанський район
  Магдалинівський районМежівський районНікопольський район
  Новомосковський районПавлоградський районПетриківський район
  Петропавлівський районПокровський районП’ятихатський район
  Синельниківський районСолонянський районСофіївський район
  Томаківський районЦаричанський районШироківський район
  Юр’ївський район