Життя у приватному секторі має свої нюанси. Так, наприклад, власники будинків змушені мати власну водозабірну систему, щоб забезпечити себе водою. У такій технології є ціла низка плюсів:

 • незалежність від центрального водопостачання;
 • чиста вода, на відміну від тієї, що тече трубами у квартири;
 • збереження корисних мікроелементів та мінералів.

Буріння свердловин різної глибини з артезіанською водою пропонує компанія «Юрський горизонт». Ви отримаєте цілий спектр послуг та правильну установку найважливіших деталей, таких як: насос, фільтр, труби певного діаметру та довжини в метрах тощо.

Ґрунт та його характеристики

Свердловини у Криничанському районіСелища міського типу Кринички, Аули та село Світлогірське розташовані у Дніпропетровській області. Наші фахівці проводять настановні та монтажні роботи на даній місцевості з урахуванням особливостей та породи ґрунту. У цій місцевості переважають чорноземні ґрунти. Швидше за все знадобиться шнекове буріння. Для точності вимірів до вас на місцевість виїжджає співробітник нашої компанії та допомагає уточнити тип ґрунту, підібрати потрібну схему буріння.

Вартість встановлення артезіанської свердловини

Ціна такої роботи залежить від багатьох критеріїв. Послуга з встановлення свердловин має свої проблеми та моменти. Незалежно від району передбачуваного буріння, цінова категорія розраховується за такими критеріями:

 • глибина розташування артезіанських вод;
 • тип насосів та діаметр труб;
 • вид породи ґрунту та трудомісткість виконання;
 • конструкція об’єкта в погонних метрах.

У вартість входять усі витрати та оплата працівникам. Корисна пропозиція, яка також враховується в кінцеву ціну, — випробування гідравлічної системи для її впевненої роботи в майбутньому.

Замовлення робіт з буріння

ТОВ «Юрський горизонт» здійснює буріння та облаштування свердловин у Дніпропетровській області та її районах (Криничанський, с. Світлогірське тощо). Ми пропонуємо тільки перевірені та якісні технології для вашої артезіанської свердловини. Щоб придбати таку послугу, встановіть комунікацію з нами. Ви можете набрати нас або заповнити форму для зворотного зв’язку і ми зателефонуємо вам самі. Будуть обговорені всі питання, що вас цікавлять (Аули, Кринички та ін.), після чого ви станете черговим задоволеним власником водозабірної системи, адже ми гарантуємо якість.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Апостолівський районВасильківський районВерхньодніпровський район
  Дніпропетровський районКриворізький районКриничанський район
  Магдалинівський районМежівський районНікопольський район
  Новомосковський районПавлоградський районПетриківський район
  Петропавлівський районПокровський районП’ятихатський район
  Синельниківський районСолонянський районСофіївський район
  Томаківський районЦаричанський районШироківський район
  Юр’ївський район