В умовах, коли домогосподарство або виробництво віддалено від центрального водопостачання або воно не відповідає його потребам, створення та облаштування артезіанської свердловини стає найкращим рішенням. Якщо ви мешкаєте в Чорнухах або Чернухинському районі, то повинні знати, що у вас є чудова можливість цю свердловину собі забезпечити. Пробурити її допоможемо ми, команда фахівців Юрського Горизонту. Замовляйте у нас послуги буріння та обслуговування свердловин та будьте впевнені у високій якості роботи та вигідних на цінах.

Буріння свердловин на воду в Чорнухах та Чорнухінському районі

Буріння свердловин це важливий етап забезпечення водопостачання в регіоні. Особливо це стосується віддалених куточків Полтавської області. Юрський Горизонт з радістю допоможе вам у цьому процесі, починаючи з отримання необхідних документів та проектуванням, закінчуючи безпосередньо роботою та подальшим обслуговуванням свердловин.

Специфіка буріння свердловини на воду в Чорнухінському районі

Буріння свердловин у Чорнухах і Чорнухинському районіКожен регіон має свої особливості і Чорнухинський район – не виняток. У Полтавській області буріння свердловин проводиться на три основні горизонти — Полтавський, Харківський та Бучацький. Тут дуже важливо зважати на геологічні особливості, щоб забезпечити стабільність системи водопостачання. Фахівці Юрського Горизонту під час роботи чітко дотримуються всіх технологічних процесів, використовують технологічні бурові установки, проводять глибоке геотехнічне дослідження перед кожним проектом. Це завжди гарантує чудовий результат.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Чорнухах та Чорнухінському районі

Визначитись із вибором фахівця з буріння артезіанської свердловини — запорука її успішної експлуатації у майбутньому. Звертаючись до “Юрського горизонту”, ви отримуєте послуги компанії з досвідом понад 15 років на ринку України. Ми маємо філії у кожному регіоні країни, тому над вашим проектом працюватиме команда, яка ідеально знає геологію регіону. Це дозволяє нам працювати швидко, якісно та пропонувати конкурентні ціни на свої послуги.

Ціни на буріння у Чорнухінському районі

Питання вартості буріння свердловин важливий кожному за замовника. Щоб дізнатися кінцеву ціну послуг, необхідно врахувати низку факторів:

 • на скільки метрів потрібно пробурити свердловину;
 • характер ґрунту;
 • можливість під’їзду до ділянки;
 • кількість задіяних бурових установок та інструментів;
 • діаметр та матеріал труби (пластик або метал);
 • потреба у подальшому облаштуванні свердловини тощо.

Ми в “Юрському Горизонті” завжди надаємо клієнтам кошторис із вартістю робіт, тож ви зможете планувати свій бюджет. Телефонуйте нам або вивчіть сайт, щоб дізнатися ціну робіт точніше.

Буріння свердловин глибиною від 25 до 350 метрів у Чернухах та Чорнухинському районі — рутина для фахівців “Юрського Горизонту”. Наша команда допоможе вам забезпечити стабільне та якісне водопостачання у будь-якій частині Полтавської області. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-22-77 (viber)
  (050) 43-43-055

  м. Полтава
  вул Львівська 26

  [email protected]

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.