Диканський район Полтавської області славиться своєю природною красою та унікальними артезіанськими водами, що протікають за десятки метрів під землею. Для забезпечення стійкого водопостачання в цьому мальовничому куточку буріння свердловин стає актуальним завданням. Нижче ви зможете дізнатися більше про процес буріння, специфіку роботи в Диканьському районі, а також про те, як замовити послуги з буріння свердловин в “Юрському Горизонті”.

Буріння свердловин на воду в Диканьці та Диканьському районі

Облаштування свердловин у Полтавській області досить популярне. Як ми вже зазначили, цей регіон має дуже багаті гідроресурси. Все, що вам потрібне для доступу до них – звернутися до професіоналів. Пробурити свердловину допоможе Юрський Горизонт. Все, від підготовки дозволів та ліцензій до безпосередньо бурового процесу, ви можете довірити нам.

Специфіка буріння свердловини на воду в Диканьському районі

Буріння свердловин у Диканьці та Диканському районіДиканський район має свої особливості ґрунту та глибину пролягання ґрунтових вод, що впливає на технології облаштування свердловин. Професійні фахівці забезпечують буріння з огляду на гідрогеологічну специфіку району, гарантуючи стабільний доступ до води. Артезіанські свердловини мають найбільшу глибину та надають доступ до найчистішої води.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Диканьці та Диканьському районі

Пробурити артезіанську свердловину самостійно можна лише в теорії. На практиці така самодіяльність загрожує різними нюансами, починаючи від проблем із пошуком потрібного для роботи місця та закінчуючи отриманням необхідних ліцензій. Вже не говорячи про те, що якісна бурова установка та допоміжні матеріали мають досить високу вартість і мало де їх можна взяти в оренду. Тому найкраще звернутися до “Юрського обрію”. Ми гарантуємо якісні послуги протягом всього процесу облаштування свердловини. Наші компетентні бурові бригади гарантують виконання робіт у строк та з дотриманням усіх необхідних норм та стандартів.

Ціни на буріння свердловин у Диканьському районі

Ціни на буріння свердловин для водопостачання у Диканьському районі формуються, виходячи з багатьох факторів, деякі з яких можуть бути неочевидними:

 • глибина буріння в метрах;
 • характеристика ґрунту;
 • легкість під’їзду до ділянки;
 • матеріали та установки, що використовуються;
 • характеристики свердловини.

Проте вартість послуг компанії “Юрський Горизонт” дуже конкурентна і для Полтавської області становить від 400 грн за метр пластиковими трубами та від 550 грн/м – металевими.

Ми у “Юрському Горизонті” завжди готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти з розрахунком вартості робіт. Також ми надаємо й інші послуги, такі як тампонаж та ремонт, проектування свердловин, геофізичні дослідження, водоочищення та не тільки. Тому, звертаючись до наших фахівців, ви отримуєте надійний сервіс, який закриє всі ваші потреби щодо облаштування та обслуговування свердловин. Дізнайтеся, скільки коштує послуга, що вас цікавить, і замовте її вже сьогодні!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-22-77 (viber)
  (050) 43-43-055

  м. Полтава
  вул Львівська 26

  poltava@burenie-ug.com.ua

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.