Буріння свердловин є захід, спрямований на забезпечення довгострокового доступу до чистої води для дому або підприємства. Специфіка буріння в місті Лохвиці і Лохвицькому районі має свої особливості, пов’язані із заляганням ґрунтових вод у регіоні. Розповідаємо про них докладніше. А ще ми розповімо, чому варто замовляти цю послугу у фахівців компанії “Юрський Горизонт”.

Буріння свердловин на воді в Лохвиці і Лохвицькому районі

Видобуток води з артезіанських джерел, що пролягають глибоко під землею, дуже важлива, особливо в регіонах без доступу до центрального водопостачання. Дійсно якісний процес буріння свердловин включає застосування сучасних технологічних бурових установок і інструментів, що забезпечують ефективність та безпеку процесу, а також довговічність самої свердловини.

Специфіка буріння свердловини на воді у Лохвицькому районі

Буріння свердловин у Лохвиці та Лохвицькому районіУнікальні геологічні особливості Лохвицького району Полтавської області вимагають спеціалізованого підходу до облаштування свердловин. Кваліфіковані спеціалісти , знайомі з місцевою геологією, можуть ефективно вибирати місця для буріння і < /span>бурові установки, враховуючи глибину та особливості ґрунту, що забезпечить стабільне водопостачання на багато років. Проекти, які реалізує компанія “Юрський Горизонт”, відповідають високим стандартам якості, безпеки, а при їх виконанні дотримуються всіх законодавчих норм та вимог.

Як і де замовити буріння свердловин на воді в Лохвиці і Лохвицькому районі

Пробурити артезіанську свердловину просто – Достатньо звернутися до досвідченої команди. Компанія “Юрський Горизонт” надає повний цикл робіт, починаючи від вибору місця облаштування свердловини і закінчуючи установкою необхідного обладнання. Кваліфіковані консультанти допоможуть визначити обсяг робіт та нададуть докладну інформацію, відповівши на всі запитання замовника.

Ціни на буріння свердловин у Лохвицькому районі

Вартість буріння свердловин у Лохвицькому районі залежить від кількох факторів:

 • глибина
 • складність геології
 • відстань від інфраструктури
 • типи використовуваних при роботі інструментів

Компанія “Юрський Горизонт” надає індивідуальні розрахунки ціни, враховуючи бюджет та потреби клієнта. Ви можете без проблем дізнатися вартість свого проекту заздалегідь, щоб спланувати витрати.

Ми в “Юрському Горизонті” завжди готові пробурити або відремонтувати свердловину на воду

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-22-77 (viber)
  (050) 43-43-055

  м. Полтава
  вул Львівська 26

  poltava@burenie-ug.com.ua

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.