Буріння свердловин в Літинському районіНа сьогоднішній день централізована подача води в заміських будинках стає все менш затребуваною. Власники будинків вважають за краще замовити буріння свердловин на воду в Літині, так як це більш доцільно з економічної точки зору. Технології дозволяють виконати облаштування автономного джерела води навіть у важкодоступному місці, і повністю забезпечити водопостачанням, як будинок, так і всю ділянку.

Термін служби свердловини, незалежно від її діаметра і глибини, становить понад 10 років, а в деяких випадках може досягати і 50 років. Що стосується насосного обладнання для водозабору, то його експлуатаційний термін трохи менше, звичайно, але при правильному використанні воно прослужить мінімум 10 років. Природно, за умови, що купувався надійний насос від перевірених виробників, а монтаж був виконаний згідно з усіма правилами.

Буріння свердловин в Літинському районі може здійснюватися на «пісок» і на «вапняк». У першому випадку глибина становитиме від 15 до 40 метрів, що цілком достатньо для отримання чистої води. У другому випадку використовуються підземні води, які ще чистіше, ніж грунтові, а сам джерело фактично невичерпний.

Буріння свердловин в Літинському районіОсновні етапи буріння водяних свердловин Літинському районі

Перш ніж замовляти послуги з буріння свердловин в Літинському районі, слід зрозуміти, як відбувається сам процес. Звичайно, будь-який замовник хоче, щоб все здійснилося швидко, але в даному випадку висока швидкість просто неможлива. Все має відбуватися поетапно, тільки так можна домогтися того, щоб свердловини в Літинському районі під ключ відповідали всім нормам надійності і безпеки.

Перший етап – підготовчий. Спеціаліст виїжджає на ділянку і робить аналіз грунту, з’ясовує, на якій глибині знаходяться водоносні горизонти. Це дає можливість зрозуміти, на яку глибину доведеться бурити свердловину в Вінницькій області. І тільки після цього фахівець зможе сказати точну вартість буріння свердловин в Літині. Також він визначить, яка техніка повинна використовуватися, і яку документацію потрібно зібрати, щоб отримати дозвіл на проект. При необхідності – надасть допомогу в цьому питанні. У разі, якщо в замовлення входить і установка насосного обладнання, вартість послуг буде трохи вище, але це виправдані витрати, так як самостійне підключення пристрою не рекомендується.

Другий етап – попереднє буріння і остаточне. Попереднє необхідно, щоб розвідати місцевість, визначити водоотдачу. І тільки після цього можна продовжувати буріння і встановлювати обсадних труб.

Третій етап – підготовка джерела води до обслуговування. Для цього потрібно зробити водозабір, поки рідина не буде прозорою.

Четвертий етап – фінальний. Забирається бурова установка, засипається «приямок», власнику видається інструкція з експлуатації свердловини.

ТОВ Юрський Горизонт – експерт в області буріння

Наша компанія володіє достатнім досвідом у цій галузі, а тому, замовляючи у нас буріння свердловини в Літинському районі, ви можете бути впевнені в якості роботи.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]