Кам’янець-Подільський район площею 1540 кв. км розташований на півдні Хмельницької області. Рельєф місцини не можна назвати одноманітним – тут зустрічаються і рівнинні, і пагористі простори, посічені долинами річок. Район відрізняється складним ландшафтом, який включає в себе елементи Подільської височини і вапнякові Подільські Товтри.

Районний центр Кам’янець-Подільський знаходиться в центрі Волино-Подільської височини. Через нього проходить один з найбільших притоків Дністра – річка Смотрич. Це обумовлює можливість використання верхніх водоносних шарів.

Облаштування тут фільтрових свердловин з невеликою глибиною, зазвичай, не викликає особливих складнощів. Це найбільш привабливий по ціні варіант автономного водозабезпечення. Хоча вода, вірогідно, буде потребувати додаткового очищення, особливо якщо її планується використовувати для пиття.

При цьому сама назва міста – Кам’янець – говорить про те, що тут розповсюджені кам’янисті грунти. А це значить, що буріння навіть на сусідніх ділянках може відрізнятися за складністю. Вихід на глибокі шари з якіснішою по переважній більшості параметрів водою потребує використання потужних механізованих бурів.

Під усією територією району знаходиться Волино-Подільський басейн артезіанських вод. Особливістю цієї гідрологічної структури є відсутність водотривких шарів між водоносними пластами. Завдяки цьому сформований місткий водоносний комплекс і забезпечується достатньо високий дебіт свердловин. Тим не менше, дебіт залежить безпосередньо від рельєфу і глибини буріння. Вихід води може коливатися від 3-5 л,с до 0,6-0,8 л/с.

burenie-skvashyn

У централізованому водопостачанні Кам’янець-Подільського використовується вода з горизонтів глибиною від 300 метрів і нижче. Для цього облаштовуються крупногабаритні свердловини з трубами великого діаметру.

Для отримання якісного ресурсу для автономного водопостачання в Кам’янець-Подільському необхідне професійне вивчення ділянки і використання спеціалізованої бурильної техніки. У більшості випадків, особливо при виході на глибокі горизонти, доцільно замовляти виконання бурових робіт під ключ з підбором і монтажем усього необхідного насосного обладнання і систем фільтрації.

Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід бурильних робіт. Ціна буріння складає від 500 до 2 200 грн за погонний метр, в залежності від типу труб. Найбільш ходові діаметри пластикових труб у Кам’янець-Подільському районі – 125 мм і 140 мм, а металевих – 108 мм, 133 мм і 159 мм.

Дзвоніть, щоб дізнатися орієнтовну вартість робіт у вашому районі. Наші спеціалісти готові надати весь спектр необхідних послуг з організації автономного водопостачання.

Відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Андрей
  (096) 98-333-54
  (050) 307 94-94

  м Хмельницький
  вул. Проскурівська, 48

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ у таких регіонах

  місто Білогірськ смт Віньківці місто Волочиськ
  місто Городок місто Деражня місто Дунаївці
  місто Ізяслав Кам’янець-Подільський місто Красилів
  смт Летичів смт Нова Ушиця місто Полонне
  місто Славута місто Старокостянтинів смт Стара Синява
  смт Теофіполь Хмельницький смт Чемерівці
  Шепетівський смт Ярмолинці