Буріння свердловин на воду – процес створення вертикального отвору у землі з метою видобутку підземних вод. Під час буріння свердловини використовується спеціальне обладнання, таке як бурові установки та насоси, тому самостійно облаштувати індивідуальне водопостачання буде дуже важко. Компанія «Юрський Горизонт» має великий досвід та безліч успішно виконаних робіт на своєму професійному шляху. Нашим фахівцям не важко буде впоратися зі складними завданнями.

Буріння свердловин на воду під ключ у Долинському районі

Буріння свердловин у Долинському районіБуріння дає можливість зробити свердловину та отримувати обсяг води, необхідний задоволення потреб сім’ї чи підприємства. Але перед тим як користуватися якісною та чистою водою у господарстві та побуті, необхідно провести низку монтажних робіт. Замовити послугу буріння артезіанської свердловини у місті Долинська можна у нашому каталозі. На сайті вказана вартість робіт з водопостачання не тільки в Кіровоградській, а й в інших областях України.
Буріння «під ключ» у Долинському районі включає:

 1. Виїзд на місце для огляду.
 2. Визначення глибини свердловини та вибір бурової установки.
 3. Підготовка проєктної документації.
 4. Буріння свердловини до необхідної глибини.
 5. Монтаж труб.
 6. Встановлення насосної станції та насоса.
 7. Проведення випробувань свердловини.

Щоб дізнатися більш точну інформацію про вартість та умови, рекомендуємо звернутися до регіонального фахівця за вказаним номером телефону.

Буріння свердловини на воду в Долинському районі та його специфіка

Компанія «Юрський Горизонт» проводить роботи із забезпечення населення питною водою в багатьох областях України. Ми враховуємо геологічні умови кожної місцевості та використовуємо різну специфіку для буріння артезіанської свердловини.
Вода у місті Долинська, та й у всьому Долинському районі, видобувається з горизонтів, першим шаром яких буде пісок чи пісковики. Глибина цього шару приблизно 30 метрів. Далі слідує граніт, який знаходиться на глибині 60 метрів. Під час виконання робіт у Кіровоградській області ми використовуємо пластикові або металеві труби. Оскільки вода в цій місцевості хорошої якості, то встановлення фільтрів та інших систем очищення не потрібне.

Ціни на буріння свердловин у місті Долинська та Долинському районі

Буріння свердловин у Долинському районіЩоб дізнатись вартість чи замовити послугу облаштування свердловин у Долинському районі, вам необхідно зв’язатися з нами за телефоном або залишити заявку на сайті. Далі будуть представлені орієнтовні ціни для цього регіону, які залежать від матеріалу обсадної труби та її діаметра:

 • металева: від ø89 до ø219 — ціна від 1000 грн до 6500 грн;
 • пластикова: від ø90 до ø225 — ціна від 1000 до 6000 грн.

Наша компанія здійснює буріння свердловин різної складності. Ми використовуємо якісні матеріали та професійне обладнання. Сервісом та якістю робіт задоволений кожен клієнт.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.