Усі власники приватного будинку, будь то заміська ділянка чи міський котедж, хочуть мати постійне водопостачання. Але можливо таке, що провести чисту воду від центрального водопроводу немає можливості. У такій ситуації допоможе індивідуальне джерело. Фахівці компанії «Юрський Горизонт» можуть пробурити для вас артезіанську свердловину в будь-якому регіоні України. Дізнатись вартість такої послуги можна на нашому сайті або у менеджерів.

Буріння свердловин на воду в Гайворонському районі «під ключ»

Буріння свердловин у Гайворонському районіУ Гайворонському районі Кіровоградської області є можливість замовити свердловину «під ключ». Послуга включає виконання всього комплексу робіт з буріння: починаючи від вибору місця і закінчуючи встановленням обладнання для видобутку води.
Якщо ви проживаєте в місті Гайворон або іншому населеному пункті Гайворонського району, наша компанія може запропонувати вам:

 1. Вивчення геологічних умов місцевості, визначення місця та вибір оптимального варіанта бурової системи.
 2. Пробурювання артезіанської свердловини до необхідної глибини із застосуванням спеціалізованої техніки.
 3. Встановлення насоса.
 4. Прокладання трубопроводу до об’єкта споживання та монтаж необхідних систем фільтрації, очищення та зберігання води.
 5. Проведення всіх необхідних перевірок та випробувань, щоб гарантувати якість та безпеку.
 6. Оформлення необхідних документів та дозволів від місцевих органів влади.

Заявку на пробурювання свердловини в будь-якому з районів міста Кропивницького (Кіровоградська область) залишайте онлайн на сайті, де можна дізнатися багато корисної інформації.

Специфіка буріння свердловини на воду в Гайворонському районі

У Гайвороні та районі буріння свердловин на воду є поширеною практикою та залежить від низки факторів. Глибина у цій місцевості може сягати від 20 до 80 метрів. Залежно від неї використовується різне обладнання (бурові установки).Також важливо враховувати геологічні особливості ґрунту, такі як наявність піску, глини, вапняків або гранітових порід, які можуть вплинути на процес виконання робіт.
Якщо у вас є конкретні питання про буріння в Гайворонському районі, вам може допомогти спеціаліст, який працює в цій галузі, який проведе консультацію. Замовити виїзд на ділянку можна зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

Ціни на буріння свердловин у Гайвороні та Гайворонському районі

На вартість цієї послуги впливають кілька факторів: геологія місцевості, глибина об’єкта в погонних метрах, а також тип матеріалів, що використовуються. Під час буріння в Гайворонському районі для водопостачання встановлюється пластикова або металева труба. Нижче представлені ціни в залежності від їх діаметра:

 1. Буріння свердловин у Гайворонському районіПластикова:
 • ø90 – 1000 грн;
 • ø110 – 1100 грн;
 • ø125 – 1200 грн;
 • ø140 – 1500 грн;
 • ø160 – 2000-2500 грн;
 • ø225 – 6000 грн.
 1.  Металева:
 • ø89 – 1000 грн;
 • ø108 – 1200 грн;
 • ø127 -1500;
 • ø133 – 1700;
 • ø159 – 2500;
 • ø219 – 6500.

Щоб детальніше ознайомитися з факторами, що впливають на вартість послуг, переходьте на сторінку з цінами. якість, перевірена роками. Ми надамо вам 5 років гарантії на об’єкт, а також обслуговування та ремонт.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.