Артезіанська свердловина – джерело безперебійного водопостачання для приватного будинку чи дачі. Пробурити її можна і на промисловому об’єкті, адже з таким джерелом води ви не залежатимете від централізованої системи, яку можуть вимкнути. Щоб вибрати відповідне місце та обладнання, необхідно знати масу деталей: особливості ґрунту, глибину водоносного шару, щоденні потреби у воді. Саме тому роботу з облаштування краще довірити професіоналам.
Наша компанія «Юрський Горизонт» пропонує буріння свердловин в Кропивницькому. і по всій Кіровоградській області. Наші послуги можна замовити у Новомиргороді.

Буріння свердловин на воду в Новомиргородському районі під ключ

Буріння свердловин у Новомиргородському районіНаші фахівці приїдуть на вашу ділянку, щоб провести аналіз території та вибрати відповідне місце для буріння. Лише після узгодження всіх деталей та складання кошторису вони назвуть ціну.
Щоб створити повноцінну систему водопостачання зі свердловини, наші спеціалісти проводять комплекс підготовчих робіт:

 • Аналіз ґрунту та визначення глибини пролягання водоносного шару. Це дозволяє визначити, на яку глибину потрібно пробурити свердловину та яке бурове обладнання краще використовувати.
 • Визначення обсягу робіт та термінів їх виконання.
 • Складання кошторису та розрахунок витрат.
 • Встановлення насоса та іншого обладнання, необхідного для облаштування свердловини.
 • Перевірка системи та аналіз води.

Наша компанія пропонує комплекс послуг, потрібних для облаштування автономної системи водопостачання. Ми допоможемо оформити дозвіл на буріння, якщо воно потрібне. Також ми виконуємо сервісне обслуговування, буріння під теплові насоси, ремонт систем водопостачання.

Специфіка буріння свердловини на воду в Новомиргородському районі

Новомиргород та його околиці — місцевість із кам’янистими та піщаними ґрунтами. Вода у верхніх шарах, що пролягають на глибині 20–30 метрів, придатна для пиття лише після ретельної фільтрації. Артезіанська свердловина дозволить отримати доступ до чистішої води, проте її глибина буде не менше 60 метрів.
Свердловини завглибшки до 100 м відносяться до середніх. Наша компанія має широкий вибір бурового обладнання, тому ви оберете оптимальний варіант для вашої ділянки. Ми пропонуємо роторне буріння зі зворотним промиванням, ударно-канатний метод без промивання. Достатньо замовити наші послуги, і фахівці виберуть відповідне бурове обладнання для вашої ділянки.

Ціни на буріння свердловин у Новомиргороді та Новомиргородському районі

Буріння свердловин у Новомиргородському районіЩоб дізнатися ціну на буріння та встановлення свердловини, викличте нашого фахівця. Він назве вартість після аналізу всіх факторів:

 • глибини пролягання водоносного пласта;
 • якості ґрунтових вод;
 • характеристик ґрунту;
 • конструктивні особливості системи;
 • використовуваного бурового обладнання.

Наші фахівці складають кошторис, щоб клієнти могли дізнатися точну вартість усіх необхідних матеріалів та робіт. Замовити наші послуги можна в різних регіонах України, включаючи Київ, Миколаїв та область, Новомиргородський район Кіровоградської області.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.