Автономне водопостачання має низку переваг. Ви не залежите від централізованої системи та заощаджуєте на комунальних платежах. Артезіанська свердловина – відмінний спосіб забезпечити водою домогосподарство чи промисловий об’єкт. Втім, самостійно пробурити та облаштувати її досить складно, адже знадобиться спеціалізоване обладнання та особливі навички.
Замовити буріння та облаштування свердловини можна у нашій компанії. «Юрський Горизонт» працює по всій Україні. Наші послуги доступні в Кіровоградської області, включаючи Світловодський район.

Буріння свердловин на воду у Світловодському районі під ключ

Буріння свердловин у Світловодському районіБуріння часто замовляють власники приватних будинків, дач та промислових об’єктів. Наша компанія пропонує комплексні послуги, необхідні для облаштування повноцінної системи автономного водопостачання:

 • проєктування та складання кошторису;
 • отримання дозволів, якщо це необхідно;
 • бурові роботи;
 • встановлення насосного обладнання;
 • перевірку обладнання;
 • аналіз води;
 • обслуговування та ремонт свердловин.

Дізнатися про ціни та обговорити умови ви можете, зв’язавшись з нами телефоном або заповнивши форму на сайті.

Специфіка буріння свердловини на воду у Світловодському районі

Більшість Кіровоградської області має піщаний і кам’янистий грунт. Це твердий ґрунт, що вимагає правильного вибору бурового обладнання. Наші фахівці мають багатий досвід буріння і після аналізу ділянки зможуть швидко пробурити свердловину найпридатнішим методом. Перед початком робіт ми завжди враховуємо побажання клієнта щодо розташування, встановлення обраного обладнання. Наші співробітники допоможуть вибрати оптимальну конфігурацію, яка відповідає вашим вимогам.
У Світловодську свердловина матиме глибину від 30 метрів. Щоб дістатися глибших шарів і отримати чисту артезіанську воду, доведеться заглибитися на 60 метрів і більше. Для буріння глибоких джерел застосовується роторна та ударно-канатна технологія, які можуть комбінуватися. Популярні також гідророзмив, гідравлічний, канатно-обертальний, обертально-шнековий метод.
У нашій компанії можна замовити буріння таких свердловин у різних регіонах України.

Ціни на буріння свердловин у Світловодську та Світловодському районі

Буріння свердловин у Світловодському районіВартість облаштування свердловини залежить від низки факторів, тому розраховується індивідуально. Основними факторами, від яких ціна залежить, є:

 • глибина буріння;
 • обраний метод буріння та бурове обладнання;
 • особливості ґрунту;
 • діаметр та матеріал труби, яка буде встановлена.

Викликати майстра можна безкоштовно. Після огляду ділянки він назве приблизну вартість роботи. Наші філії є в різних областях України, тому викликати нашого фахівця можна в багатьох містах. Дізнатися ціни та викликати фахівця можна телефоном або оформивши заявку на сайті.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.