Найкращий спосіб забезпечити водопостачання приватного будинку – пробурити свердловину. Це рішення для отримання технічної та питної води. З власною артезіанською свердловиною вам не доведеться перейматися тим, що водопостачання відключать. Щоб система працювала правильно, облаштування краще довірити професіоналам із компанії «Юрський Горизонт».
Ми пропонуємо комплекс послуг з проєктування, буріння, встановлення та очищення приватних та промислових свердловин по всій Україні. Ми працюємо в Києві, Чернівцях та області, у Знам’янці та Знам’янському районі Кіровоградської області.

Буріння свердловин на воду у Знам’янському районі під ключ

Буріння свердловин у Знам'янському районіЗамовляючи послугу буріння у нашій компанії, ви отримуєте якісне облаштування та супутні послуги. Наші фахівці приїдуть на ділянку, щоб визначити місце, яке найбільше підходить для буріння. Вони проведуть аналіз території та ґрунту, щоб визначити глибину пролягання водоносного пласта. Визначивши місце буріння, наші співробітники складуть докладний кошторис та озвучать терміни проведення робіт.
Бурові роботи та облаштування проходять у заздалегідь обумовлені терміни. Наша компанія також пропонує послуги з оформлення дозволу на буріння. Ви можете укласти з нами договір на сервісне обслуговування, щоб свердловина завжди залишалася справною. У нашій компанії можна замовити встановлення теплових насосів.

Специфіка буріння свердловини на воду у Знам’янському районі

На Кіровоградщині водоносний шар починається на глибині 15–30 метрів. Поверхневий пласт містить мало води, яка найкраще підходить для технічних потреб. Рекомендується буріння до кам’янистого шару, що пролягає на глибині приблизно 60 метрів. Вода на такій глибині досить чиста, що робить її придатною для пиття та побутових потреб. Наші фахівці проводять аналіз води, щоб пробурити свердловину до потрібної глибини.
Консультації та виїзд на ділянку безкоштовні, тому ви можете викликати наших співробітників без жодних витрат.

Ціни на буріння свердловин у Знам’янці та Знам’янському районі

Буріння свердловин у Знам'янському районіВартість матеріалів та бурових робіт розраховується індивідуально. Щоб сформувати остаточну ціну, наші співробітники повинні дізнатися про наступні деталі:

 • Глибина буріння. Чим більша глибина, тим вища ціна на облаштування свердловини.
 • Характеристики ґрунту. Кожен грунт відрізняється за складом та твердістю, тому обладнання та тип буріння підбирається індивідуально. Це також впливає на вартість.
 • Встановлення обладнання. Насос, труби, утеплювач та інші матеріали впливають на ціну.

Наша компанія пропонує облаштування свердловин в Кропивницькому і по всієї Кіровоградської області. Дізнатися подробиці та замовити наші послуги можна за телефоном або залишивши заявку на сайті.
Представництва компанії «Юрський Горизонт» працюють у різних областях, список яких ви знайдете на сайті. Ми буримо артезіанські свердловини у Києві, Одесі, Житомирі та інших регіонах.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.