Багато власників приватних будинків мріють бути незалежними від центрального водопостачання. Найкраще розв’язання цієї проблеми — пробурити та облаштувати свою артезіанську свердловину. Компанія «Юрський Горизонт» займається бурінням водних установок в Житомирі та Житомирській області. Замовити послугу можна на сайті організації.

Буріння свердловин на воду в Ємільчине «під ключ»

Буріння свердловин у Ємільчинському районіФахівці компанії «Юрський Горизонт» вже протягом 11 років професійно займаються водопостачанням у багатьох містах України, у тому числі й у Житомирі. Область відрізняється наявністю кам’янистих порід у ґрунті. Це означає, що середня глибина свердловини у Житомирському районі знаходиться за 55 метрів від поверхні землі.
Досягнувши граніту, буріння продовжується у піску, піщанику та глині ​​на глибині 25 метрів. У ці шари вода надходить з поверхневих вод та дощових залишків, тому якість рідини не дуже хороша. Однак це не означає, що якість води в гранітних свердловинах завжди хороша. Винятком є, наприклад, південна частина Житомирської області, де спостерігається надмірний вміст заліза. Цю проблему можна вирішити завдяки встановленню очисних систем.

Специфіка буріння свердловин у Ємільчинському районі

Буріння установок в Ємільчиному Житомирської області відрізняється складом ґрунту. Здебільшого це граніт. Також облаштування свердловин залежить від умов регіону та побажань клієнта.
Розрізняють такі види водоносних горизонтів:

 1. Вапняні (можуть використовуватися протягом довгого періоду часу).
 2. Піщані (дешевші, але потребують частого очищення).
 3. Артезіанські (підходять для тривалого використання, вода придатна для пиття).

Наші фахівці оберуть правильне обладнання, яке підходить для буріння свердловини саме у вашій місцевості. Адже головне правило нашої роботи — враховувати всі побажання клієнта та виконувати свою роботу на найвищому рівні.

Ціни на буріння свердловин в Ємільчино

Буріння свердловин у Ємільчинському районіВартість на буріння артезіанської водоносної системи залежить від кількох факторів:

 • глибини свердловини;
 • типу бурової системи, що використовується;
 • кількості матеріалів, застосованих в облаштуванні.

Як матеріали можуть використовуватися як пластикові, так і залізні труби. Також бувають різні їх діаметри: від 90 мм до 420 мм. Відповідно, що ширша система, то більша вартість. Дізнатися ціну буріння та облаштування свердловини можна викликавши фахівців компанії «Юрський Горизонт» до себе на ділянку.
Якщо ви живете в Ємільчиному Житомирській області та вирішили пробурити артезіанську водоносну систему, рекомендуємо звертатися до «Юрського Горизонту». У роботі використовуються лише якісні матеріали та інноваційні технології. Також компанія займається ремонтом установок. Гарантія діє протягом п’яти років.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.