Вода для заміського будинку це не розкіш, а необхідність. Попри те, що Житомирська область знаходиться на гранітному підземному щиті, провести воду в будинок або на промисловий об’єкт не важко. Замовити послугу з облаштування джерела води в Київській, Житомирській та інших областях України можна на сайті компанії «Юрський Горизонт».

Буріння свердловин у Бердичеві та Бердичівському районі «під ключ»

Буріння свердловин у Бердичівському районіЯкщо ви проживаєте поза зоною центрального водопостачання Житомирської області, то облаштування своєї свердловини – чудовий вибір. Щоб уникнути труднощів при бурінні артезіанських джерел, рекомендується довірити виконання всіх робіт фахівцям компанії «Юрський Горизонт», які пропонують послугу «під ключ».
Великий досвід роботи та проведення професійних комплексних заходів дозволяють гарантувати:

 • стабільну роботу насосної установки;
 • використання тільки кращих матеріалів та обладнання;
 • безпечну експлуатацію насосного комплексу взимку;
 • гарантійне обслуговування за доступною ціною.

Досвідчені фахівці з бурильної компанії «Юрський Горизонт» нададуть допомогу в оформленні дозволу на водокористування в Житомирі та області, з урахуванням усіх чинних законів та нормативів.

Особливості облаштування джерела на воду в Бердичівському районі

Більшість території області є придатною щодо різних видів бурильних робіт. У цій зоні підземні шари, як і в Коростенському районі, місцями вистелені міцними кам’янистими породами. У Бердичеві та Бердичівському районі часто потрібно працювати з гранітом, який знаходиться на глибині в середньому 55 метрів, при цьому необхідно пробурити піскові та глиняні шари. Вода в гранітних шарах не з’єднана з поверхневими водами, тому її якість набагато вища.
У пошуку водоносних шарів з якісною питною рідиною при бурінні свердловин в регіоні фахівці компанії «Юрський Горизонт» використовують мобільні бурові установки. Наші фахівці пробурили водозабірні джерела практично у кожному населеному пункті Житомира. Ми впевнені у своїй роботі, тому надає гарантію 5 років.

Ціни на буріння свердловин у Житомирській області

Чинники, що впливають вартість облаштування свердловини, включають геологічні особливості місцевості та глибину проведення бурових робіт. Наприклад, для буріння свердловини на воду у гранітній породі необхідно використовувати потужне обладнання, яке потребує дорогого обслуговування та споживає багато енергії. Водночас для буріння свердловин у піщаних породах використовуються менш потужні установки, що дозволяє знизити вартість послуг.
Щоб отримати більш детальну інформацію про технології бурильних робіт у своєму регіоні та замовити встановлення артезіанської свердловини на воду в Житомирській, Вінницькій чи інших областях України, зв’яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном. Ми готові допомогти вам у виборі оптимального рішення та надати високоякісні послуги за доступною ціною.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.