Облаштування системи водопостачання – дуже важливе питання, що хвилює багатьох власників заміських котеджів та дач. Забезпечити автоматичну подачу води в будинок можна, пробуривши свердловину або колодязь. Однак самостійно займатися встановленням водозабірного джерела без спеціального бурового обладнання та певних інженерно-геологічних знань досить непросто. Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт», ви отримаєте якісне облаштування свердловини за доступними цінами, а наші фахівці проведуть геофізичне дослідження ділянки перед початком робіт.

Облаштування свердловини на воду в Попільні «під ключ»

Буріння свердловин у Попільнянському районіБуріння артезіанських свердловин на воду «під ключ» — одна з найпопулярніших послуг серед багатьох інших. Вибираючи її, вам не лише зможуть якісно пробурити свердловину, а й також зроблять цілий комплекс робіт, серед яких:

 • виїзд спеціаліста для огляду та вивчення ділянки під буріння;
 • аналіз грунту та рівня залягання водоносного шару (він може розташовуватися від 20 до 200 метрів у глибину);
 • складання та підписання договору (в ньому будуть зазначені вартість та строки виконання робіт);
 • встановлення та облаштування системи водопостачання;
 • пробний запуск та перевірка води щодо якості.

Компанія «Юрський Горизонт» вже понад 10 років успішно займається облаштуванням систем водопостачання в Житомирській та інших областях України. Замовити послугу буріння та тампонажу свердловин, а також багато інших можна, залишивши заявку на сайті або за номером телефону у менеджера.

Особливості та специфіка буріння свердловини на воду в Попільнянському районі

Щоб пробурити свердловину необхідно дізнатися, на якій глибині знаходиться водоносний пласт, а також чим відрізняється склад ґрунту в Попільнянському районі. Тому місце на ділянці під буріння поглиблення слід обирати ретельно.
Існує кілька видів водоносних горизонтів, серед яких артезіанські джерела є найбільш придатними для пиття та тривалого використання. Однак у процесі облаштування системи водопостачання бурові установки можуть натрапити на гранітні породи. Щоб не пошкодити техніку, слід проходити такі ділянки дуже обережно.
Наші фахівці для таких робіт використовують самохідні малогабаритні установки та іншу техніку, що має гідравлічні та пневматичні ударні можливості. Вартість буріння свердловин у Житомирській області
Вартість облаштування водозабірного джерела залежить від таких факторів:

 • специфіки місцевості та ґрунту;
 • ціни за погонний метр;
 • глибини залягання водоносного пласта;
 • особливостей конструкції та типу обладнання, що використовується.

Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт», ви зможете замовити послугу буріння «під ключ» у Черкасах, Попільні та інших населених пунктах України. Наші спеціалісти подбають про якісне облаштування системи водопостачання, а також допоможуть в оформленні необхідних документів.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.