Індивідуальна свердловина на ділянці – відмінне рішення для охочих організувати систему автономного водопостачання. Проте зробити це непросто. Така робота потребує гарної підготовки фахівців-бурильників, наявності спеціальної бурової техніки та знань результатів геофізичних досліджень регіону. Компанія «Юрський Горизонт» має всі вищеперераховані характеристики та надає комплексні послуги з облаштування свердловин у Києві, Дніпрі, Житомирі та інших регіонах України.

Буріння свердловин «під ключ» у Звягельському районі

Буріння свердловин в Звягельському районіКомплексна послуга з організації джерел складається з кількох етапів:

 • проєктування;
 • отримання всіх необхідних дозволів;
 • саме буріння;
 • монтаж обладнання;
 • налагодження;
 • виміри дебіту та перевірка якості води.

Дізнатися всі подробиці можна телефоном або викликавши фахівця на об’єкт.

Специфіка буріння артезіанських джерел у Звягельському

Ґрунт у Житомирській області має низку особливостей. У ній у великій кількості присутні глиняні водотриви та великі кам’яні включення до метра в діаметрі. Тому, щоб пробурити свердловину без ускладнень, підрядник повинен докладно вивчити результати геофізичних досліджень. Компанія «Юрський Горизонт» регулярно їх проводить, тому її фахівці мають найактуальнішу інформацію щодо складу ґрунту в кожному регіоні та зможе підібрати найбільш підходящу для кожного випадку бурову установку.
В основному свердловини на воду у Звягельському мають глибину не більше 55 метрів.

Ціни на послуги з буріння свердловин у Звягельському районі Житомирської області

Вартість облаштування артезіанського джерела на ділянці може відрізнятися залежно від:

 • складності бурових робіт;
 • цін використовуваних матеріалів та обладнання, прийнятих для встановлення у свердловині;
 • глибини залягання водоносного шару, на яку доведеться пробурити джерело.

Остаточну вартість можна дізнатись після виклику майстра на ділянку. Цю послугу можна замовити безкоштовно. При первинному обстеженні фахівець визначить місце свердловини, віддану перевагу технології буріння, а також перелік і кількість матеріалів і обладнання, що використовуються.
У багатьох районах питання відсутності централізованого водопостачання досі актуальне. В цьому випадку компанія «Юрський Горизонт» прийде на допомогу! Якщо ви проживаєте в Київській, Хмельницькій, Тернопільській областях, Житомирській та інших областях, маєте можливість замовити облаштування власного джерела на присадибній ділянці. Співпраця з професіоналами — це гарантія якості на довгі роки.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.