В наш час, коли технології розвиваються і дозволяють відмовлятися від центрального опалення, вибір теплового насоса – це найкращий варіант. Він з’явився, як альтернатива газовим котлам. Опалювальні апарати використовують енергію навколишнього середовища. Наприклад, підземні джерела у свердловинах, який потрібно пробурити. Потужності цілком вистачить для обігріву квартир будь-якої квадратури. Такий вид вважається самим енергоефективним способом теплопостачання приватних будинків.

Робота теплового насоса полягає в добуванні енергії з землі, води або повітря так, щоб забезпечити максимальну економію витрат на опалення. Таке обладнання витримує будь-який клімат і може працювати навіть при наднизьких температурах.

Порівняння теплових насосів з іншим обладнанням для опалення будинку

Установка геотермального апарату проводиться за допомогою майстрів. Як показали дослідження, цей агрегат – справжній прорив у сфері опалення. Для того, щоб перевірити, чи виправдане дослідження назвали геотермальну установку справжньою революційною технологією, потрібно порівняти його з іншими аналогами.

  1. Електричний котел. Це один з найдешевших і щодо безпечних варіантів. Однак його використання тягне за собою великі витрати на електроенергію.
  2. Газовий котел. Вибираючи собі джерело, який буде опалювати будинки за допомогою газу, ви можете зіткнутися з різними цінами. Дешеве обладнання купувати не варто, бо він швидко вийде з ладу. Крім того, при установці котла в приватному будинку вам необхідно буде зробити проект центрального газопостачання і поставити димову трубу, що також коштує чимало. Економії тут ніякої.
  3. Твердопаливний котел. Один з дешевих джерел тепла, проте щоранку вам доведеться підкидати дров. Якщо один раз забути, все доведеться робити заново. Для автоматизації процесу, потрібно докупити додаткові деталі. При цьому типового джерела вистачатиме, можливо, всього на кілька днів. Ви також не можете бути застраховані від неякісних ресурсів, що призводить до проблеми з котлом.

Ці технології зараз не такі безпечні. Найкраще використовувати саме теплові насоси, бо з ними не буде великих проблем.

Чому теплові насоси є технологією майбутнього?Екологічність і безпека теплових насосів

Енергоефективні агрегати значно перевершили інші свої аналоги. Це сталося завдяки ряду переваг. По-перше, теплові насоси екологічні. Це досягається коштом використання саме природних ресурсів, таких як повітря, вода і грунт. Це допомагає значно зменшити шкідливі викиди в повітря. Наприклад, водяні опалювальні установки розраховані на установку в артезіанських свердловинах, які потрібно пробурити.

Апарати для вироблення тепла безпечні для використання у квартирах. Вони не працюють через розпалювання і не викидають шкідливі речовини в повітря. Будинки, опалювальні такими конструкціями, захищені від пожеж або витоку газу.