Мешканцям Бородянки, Немішаєва, Клавдієва, Вишняків і інших населених пунктів Бородянського району проблема з якісним водопостачанням знайома не з чуток. Облаштування артезіанських колодязів – простіший і вигідний спосіб назавжди забути про дефіцит питної води.

Особливості буріння свердловин у Бородянському районі

Виготовлення глибинних водозабірних систем у більшості районів Київської області не представляє складності. Регіон славиться близьким заляганням підземних річок, що дозволяє виготовляти свердловини глибиною від 50 метрів.

Завдяки податливості порід грунту розрахункова вартість послуги в прайсі більшості підприємств, які пропонують виготовлення артезіанських колодязів «під ключ» буде мінімальною.

Вартість буріння свердловин

Буріння свердловин Бородянский районЦіна послуг з виготовлення й облаштування глибинних свердловин на воду у Бородянському районі Київської області залежить від:

  • застосованої технології,
  • використаного устаткування,
  • глибини колодязя,
  • діаметру труб,

а також складу грунту і складності буріння порід, з яких він складається. Також на вартість роботи впливає місцерозташування ділянки, можливість безперешкодного під’їзду техніки й кількість витрачених матеріалів (погонних метрів труби).

Як і де замовити буріння свердловин за вигідною ціною

Послуги з виготовлення глибинних колодязів мешканцям Бородянки, Немішаєва, Клавдієва, а також Вишняків і усіх довколишніх міст і селищ Бородянського району пропонує компанія «Юрський Горизонт».

Ознайомитися з переліком операцій, доступними технологіями й цінами можна на сайті компанії. Також дізнатися про особливості проведення буріння, доступних діаметрах і правилах монтажних робіт можна у консультантів.

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Баришівський Білоцерківський Богуславський
Бориспільський Бородянський Броварський
Васильківський Володарський Вишгородський
Згуровський Іванківський Кагарлицький
Києво-Святошинський Макарівський Миронівський
Обухівський Переяслав-Хмельницький Поліський
Рокитнянський Сквирський Ставищенський
Таращанський Тетіївський Фастівський
Яготинський

[contact-form-7 404 "Not Found"]