Вже понад 10 років ТОВ “Юрський горизонт” проводить роботи з буріння свердловин для гідровидобутку за адекватну вартість під ключ в 12 областях України, включаючи Київ і прилеглі райони. Завдяки чому, фахівці компанії напрацювали значний практичний досвід у справі буріння свердловин на воду також і у Василькові. Васильківський район належить до центральної частини Київської області.

Особливості грунтових порід Васильківського району

При бурінні водоносних свердловин у Василькові задіюються наступні водоносні горизонти, що відрізняються рівнем великої кількості підземних водних запасів і їх якістю :

  • Полтавський (20-30-45 метрів) — складається з атмосферних опадів, середня міра очищення, сильно насичений залізом, іноді органічними сполуками. Для харчового застосування придатний слабо. Структура середньозерниста. Є області з переважанням дрібнозернистих фракцій.
  • Бучацький (80-100 метрів) — захищений від проникнення органічних і мікробних забруднень з поверхні шаром блакитних глин. Вода містить залізо, іноді марганець. При відповідному очищенні, придатна для пиття. Горизонт середньозернистий і чистий.
  • Юрський (100-300 метрів) — найглибший і захищеніший, є не скрізь по району (близько 120 метрів). Прісна мінералізована вода, відмінна за своїми властивостями та складом.

Буріння свердловин Васильківський районГлибина водоноса обумовлена геологічною специфікою місцевості, де розташований населений пункт.

Буріння свердловин під ключ — ціна у Василькові

Ціна на буріння свердловин у Васильківському районі залежить від глибини залягання потрібного водоносного шару, його структури, складності конструкції, використовуваних матеріалів. Вартість артезіанської свердловини формується в індивідуальному порядку для кожної земельної ділянки. При цьому, важливо, де вона розташована — у низині або вгорі.

Як замовити буріння?

Щоб пробурити свердловину “під ключ” з гарантією у Василькові й околицях, досить набрати номера телефонів ТОВ “Юрський горизонт”. За якими менеджери нададуть усю детальну інформацію про нюанси буріння в потрібній зоні, зразковій вартості необхідних документах, устаткуванні й інших важливих моментах.

Вам потрібно пробурити свердловину в Васильківському районі?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(066) 066 -83-88
(067) 234-46-04

м. Київ
вул. Празька 44

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Багрин, село Діброва, село Ксаверівка, село Пологи, село
Барахти, село Дослідницьке, смт Ксаверівка Друга, село Порадівка, село
Березенщина, село Зайцев, село Кулібаба, село Путрівка, село
Беспятное, село Залізне, село Липовий Скиток, село Пшеничне, село
Бобриця, село Заріччя, село Лосятин, село Рославичі, село
Борисов, село Застугна, село Луб’янка, село Руликів, село
Варовичі, село Здорівка, село Мала Бугаївка, село Саливонки, село
Велика Бугаївка, село Зелений Бор, селище Мала Солтанівка, село Скрипки, село
Велика Вільшанка, село Зозулі, село Мархалівка, село Соколівка, село
Велика Солтанівка, село Іванковичі, село Мар’янівка, село Степанівка, село
Вінницькі Стави, село Калинівка, смт Митниця, село Тростинка, село
Гвоздів, село Кобці, село Вільшанська Новоселиця, село Тростинська Новоселиця, село
Глеваха, смт Ковалівка, село Перевіз, село Устимівка, село
Гребінки, смт Кодаки, село Петрівка, село Хлепча, село
Данилівка, село Кожухівка, село Пінчуки, село Червоне, село
Деревянки, село Крушинка, село Плесецьке, село Червоне Поле, село
Дзвінкове, село Крячки, село Погреби, село Шевченківка, село
Яцьки, село

Часті питання про проведення бурових робіт в Васильківському районі

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Васильківському районі?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Васильківському районі?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Васильківському районі включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини в Васильківському районі?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину в Васильківському районі взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.