Якість води в Черкаській області в цілому і так досить гарна. Черкаси та область знаходяться на території гранітного щита, і вода береться з каменю, нема потреби встановлювати додаткові фільтри. Проте мати власну систему водопостачання завжди добре. Для цього наша компанія пропонує пробурити артезіанський колодязь. «Юрський Горизонт» проводить буріння свердловин в Драбівському районі, починаючи з 2008 року. За цей час наші фахівці накопичили чималий досвід, який сьогодні успішно застосовують навіть для буріння найскладніших колодязів.

Вартість буріння свердловин в Драбові

Буріння свердловин Драбівський районЦіна свердловини за погонний метр відрізняється залежно від наступних чинників:

  • Це глибина і бажані об’єми свердловини. Середня глибина в Драбівському районі складає близько 65 метрів.
  • Матеріал обсадної труби – для буріння свердловин на воду в Драбові фахівці можуть використовувати металеві або пластикові вироби.
  • Діаметр колони може складати 90 – 420 міліметрів.
  • На вартість впливає пора року. Взимку буріння в районі обходиться дешевше, оскільки грунт щільніший, процес проходить легше і швидше.

Як замовити послугу онлайн?

Якщо вам необхідно пробурити воду в Драбові або іншому населеному пункті Драбівського району, ми готові вам допомогти. Для замовлення послуг варто усього лише оформити заявку на сайті й дочекатися приїзду нашого співробітника на ділянку. Він на місці визначить, де краще бурити, порахує вартість робіт і обговорить з вами терміни виконання проекту. Вас приємно здивує ціна буріння свердловин в Драбові, вона дуже прийнятна і нижче, ніж в аналогічних компаніях. Після закінчення бурових робіт ви отримаєте паспорт колодязя й інші необхідні дозвільні документи, а також гарантію терміном на 5 років. Чекаємо на ваші заявки!

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Ашанівка Мехедівка
Безбородьки Митлашівка
Безпальче Михайлівка
Бирлівка Мойсівка
Білоусівка Нехайки
Бойківщина Новомиколаївка
Бондарівка Олімпіадівка
Великий Хутір Остапівка
Вершина-Згарська Павлівщина
Вишневе Перервинці
Гай Перше Травня
Гречанівка Петровського
Демки Погреби
Драбів Радгоспне
Драбове Барятинське Рецюківщина
Жорнокльови Рождественське
Золотоношка Свічківка
Кантакузівка Степанівка
Ковалівка Тополі
Ковтунівка Хомівщина
Козаче Червона Дача
Козорізи Шрамківка
Коломиці Яворівка
Кононівка
Кононівка
Криштопівка
Левченкове
Ленінське

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.