Компанія “Юрський Горизонт” виконує роботи по бурінню свердловин в Городищенському районі Черкаської області. Наші фахівці мають досвід облаштування свердловин на території правого берега Дніпра, Городища та його району більш десяти років.

Наявність сучасного обладнання дозволяє виконувати буріння в умовах підвищеної складності розробки ґрунтів. Окрім облаштування свердловин, “Юрський Горизонт” пропонує послуги ремонтного обслуговування з гарантійного договору.

Особливості ґрунту

Процес буріння передбачає дослідження водних горизонтів. Для Городища і його району характерні такі параметри водоносності:

 • глибина першого горизонту становить 30 метрів. На цьому рівні ґрунт представлений глиною і піском, що знижує якість води. У разі роботи на цій глибині передбачається застосування фільтрів;
 • глибина другого горизонту становить 65 метрів. Ґрунт представлений щільною породою – гранітним каменем. Гранітний шар виступає в ролі природного фільтра, що дозволяє виключити використання додаткових очищувальних систем.

Кам’яниста порода водоносного шару також позитивно позначається на смакових якостях води.

Ціна буріння свердловини

Буріння свердловин — Городищенський районВартість розробки і облаштування власного джерела води розраховується за такими критеріями:

 • глибина залягання водоносного шару;
 • використовувані матеріали і технології: для виготовлення конструкцій застосовують пластикові та металеві трубки. Ціна виробів із пластику найчастіше нижче ніж у металевих;
 • діаметр трубки: чим більший діаметр, тим вище вартість.

Де замовити послуги

Замовити послуги буріння свердловини можна на сайті компанії, заповнивши анкету. Обирайте свою область і район, потім чекайте дзвінок від нашого фахівця. Ми пропонуємо сучасні технології буріння, а також консультуємо щодо особливостей ґрунту у вашому районі.

Заповніть форму



  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  ГородищенськийЖашківськийЗвенигородський
  КаменськийКатеринопільськийКорсунь-Шевченківський
  ЛисянськийМаньковськийМонастирищенський
  СмілянськийТальнівськийУманський
  ХристинівськийЧеркаськийЧигиринський
  ШполянськийДрабівськийКанівський