Розв’язати гостру проблему з водопостачанням присадибної ділянки й приватного житлового будівництва дозволить свердловина для здобичі артезіанської води. У більшості регіонів України бурити глибинні колодязі вдається за короткий проміжок часу. Велика частина Черкаської області тому не виключення, адже глибина залягання водоносного русла варіюється в проміжку 40-200 м.

Христинівський район: особливості буріння свердловин

Рельєф, середні відмітки над рівнем моря, а також геологічна структура грунту територій Христинівки й району, є лесовидними суглинками потужністю до 700 мм. Це дозволяє бурити й робити встановлення труб і устаткування для здобичі артезіанської води в короткі терміни.
Буріння свердловин в Христинівському районі
Мінімальна глибина залягання грунтових вод (якість яких дозволяє віднести їх до розряду харчових), складає 7-20 м, а середня глибина залягання артезіанських річок не перевищує 70 м. Точне місце водоносного русла можна визначити при проведенні геологорозвідувальних робіт на конкретній ділянці, в ході якої фахівці мають можливість з максимальною точністю:

 • визначити тип грунту;
 • розрахувати потребу в матеріалі;
 • підібрати тип і діаметр труб;
 • виявити дебіт свердловини.

На підставі отриманих даних можна вибрати найбільш доступний варіант устаткування для облаштування свердловини (можливість використання малогабаритних установок), і спрогнозувати термін експлуатації глибинного колодязя для отримання харчової води.

Вартість буріння свердловини “під ключ” і як замовити послугу

Буріння свердловин в Христинівському районіЦіна буріння свердловин для води в Христинівці розраховується в індивідуальному порядку. Величина залежить від:

 • особливостей грунту на ділянці,
 • трудовитрат і потужності бурового устаткування,
 • глибини залягання водоносного русла,

а також діаметру труб (вимірюється в мм), якості й витрати матеріалу, монтаж якого треба зробити. Отримати відповіді на питання, уточнити термін виготовлення колодязів “під ключ” і замовити бурові роботи можна у фахівців компанії “Юрський Горизонт” телефоном (номери для зв’язку вказані у вкладці “Контакти”). Оформити заявку на проведення робіт з облаштування свердловин для здобичі питної води в Черкасах і області можна на сайті ТОВ “Юрський Горизонт” або в телефонному режимі. У арсеналі компанії не лише повнорозмірні, але і малогабаритні й бурові установки, що дозволяє виготовити глибинний колодязь на відособленій ділянці з мінімумом вільного місця, і робить доступною ціну робіт.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  БагачівкаХристинівка
  БотвинівкаХристинівка
  Велика СевастянівкаЧайківка
  ВербуватаШельпахівка
  ВерхнячкаШукайвода
  ВеселівкаЯгубець
  ВікторівкаЯри
  Вільшанка
  Гребля
  Заячківка
  Зоряне
  Івангород
  Іванівка
  Козаче
  Кузьмина Гребля
  Ліщинівка
  Мала Іванівка
  Мала Севастянівка
  Орадівка
  Осітна
  Пеніжкове
  Розсішки
  Синиця
  Сичівка
  Сичі
  Талалаївка
  Углуватка
  Хасанівка
  ГородищенськийЖашківськийЗвенигородський
  КаменськийКатеринопільськийКорсунь-Шевченківський
  ЛисянськийМаньковськийМонастирищенський
  СмілянськийТальнівськийУманський
  ХристинівськийЧеркаськийЧигиринський
  ШполянськийДрабівськийКанівський

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.