Компанія “Юрський Горизонт” більше десяти років виконує роботи по бурінню свердловин в Черкаській області. Багаторічний досвід наших фахівців дозволяє виконувати роботи в найкоротші терміни навіть в ґрунтах високої складності.

Застосування сучасних технологій підвищує якість води, що подається, і полегшує пошуки необхідного водоносного шару. Також ми надаємо гарантію на роботи з обслуговування свердловини.

Особливості ґрунту Смілянського району

Смілянський район Черкаської області знаходиться на правому березі Дніпра. Домінуючий вид ґрунту тут – чорнозем, але у водоносних шарів є характерні особливості:

  • перші 30 метрів глибини до водяного шару представлені піском. В таких умовах рідко вдається обладнати установку по забезпеченню води, так як її якість не завжди відповідає гігієнічним вимогам;
  • другий водоносний шар вже представлений гранітним каменем і виявляється на глибині 60 метрів. Гранітна порода вважається природним фільтром, тому ставити додаткове фільтрувальне обладнання при розробці на цьому рівні не треба;
  • ґрунт багатий залізом – його можна знайти в підвищених кількостях і в місцевій воді.

Ми проводимо проби ґрунту і мінерального складу води перед тим, як почати розробку свердловини.

Скільки коштує буріння

Буріння свердловин — Смілянський районНа вартість обладнання свердловини впливають такі особливості роботи:

  • скільки метрів роботи до водоносного шару належить пробурити;
  • наскільки складно буріння під ключ в існуючих умовах;
  • яка бурова технологія використовується;
  • який діаметр трубки: чим він вищий, тим вище вартість;
  • які матеріали і технології використовуються. Застосовують пластикові та металеві трубки, при цьому ціна пластика набагато нижче, ніж для металевих виробів.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб розрахувати вартість буріння на вашій ділянці.

Де замовити послугу

Заповніть форму зворотного зв’язку, щоб замовити буріння свердловини на своїй ділянці. Вибирайте Черкаську область і Смілянський район, вкажіть свій номер телефону, і наш оператор передзвонить вам.

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.