В останні роки свердловини в Іллінецькому районі під ключ стали користуватися все більшою популярністю у жителів заміських будинків і дач. Це пояснюється тим, що в літній час централізована подача води працює з перебоями, вода не зовсім якісна, а тарифи на неї постійно зростають. До того ж в літній сезон для зрошення городу та саду може знадобитися досить багато води, відповідно, рахунки за водопостачання будуть ще вище. Щоб цього уникнути простіше і вигідніше замовити буріння свердловин в Іллінецькому районі.

Не варто турбуватися власникам тих ділянок, які розташовані далеко, або в які неможливо заїхати машиною. Всі ці проблеми легко розв’язні, завдяки сучасним технологіям. Для важкодоступних місць передбачено мобільне обладнання, яке можна перенести вручну. При цьому буріння свердловин на воду в Іллінцях здійснюється практично на ту ж глибину, як якщо б використовувалася стаціонарна техніка.

Заздалегідь важко визначити, у скільки обійдеться проект. Це залежить від глибини свердловини, її діаметра, а також обраного типу насоса. Вибирають насос, виходячи знову ж таки, з глибини свердловини, її дебету і ряду інших параметрів.

Водяні свердловини в Вінниці – в Іллінецькому районі, можуть бути на пісок або на вапняк (артезіанські). Перший тип має на увазі глибину від 15 до 40 метрів, другий тип – від 45 метрів і більше. Найкраще звертатися в компанію, яка, крім буріння, також зробить установку насоса, його підключення і проведення води в будинок або по ділянці.

Буріння свердловин в Іллінецькому районіПереваги свердловини

Наявність особистої свердловини дає відразу кілька переваг:

Незалежність від центрального водопостачання, більше немає потреби оплачувати дорогу воду сумнівної якості;
Запас води є невичерпним, так як мова йде про підземні води. Таким чином, при правильній експлуатації устаткування, власник отримуватиме рідина протягом декількох десятиліть, що додатково окупить всі витрати;
Чистота води – навіть свердловини на пісок дають більш чисту і якісну воду, ніж централізоване водопостачання. До того ж встановлюється фільтр, який не пропускає пісок. Що ж стосується артезіанського типу свердловини, то тут навіть не потрібно фільтруючих пристроїв. У підземні води теж не потрапляє тала вода, опади;
Хороший натиск – власник може самостійно контролювати його за допомогою насоса, на відміну від централізованого водопостачання, де часто натиск занадто маленький.
Крім того, вартість буріння свердловин в Іллінцях доступна практично кожному жителю заміського будинку.

Буріння свердловин в Іллінецькому районі

Недорогі послуги з буріння свердловин в Іллінецькому районі

Недорогі послуги з буріння свердловин в Іллінецькому районі пропонує ТОВ Юрський Горизонт. Ми допоможемо вам отримати дозвільну документацію на проведення робіт, виконаємо монтаж і підключення насоса. І все це – в рекордно швидкий термін. Ви можете довірити нам облаштування вашої ділянки автономним джерелом води!

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]