Буріння свердловин в Жмеринському районі може знадобитися з різних причин. Найчастіше – це бажання власників заміських будинків отримати автономію від комунальних служб. А іноді і зовсім мати на ділянці хоч якесь джерело води. Адже далеко не в кожному приватному секторі є централізоване водопостачання, і тоді доводиться задовольнятися колодязем, який навряд чи здатний задовольнити потреби жителя будинку.

Ще кілька десятиліть тому вода з колодязя була чистою, і її можна було вживати без будь-яких ризиків для здоров’я. Сьогодні ж екологічна ситуація зовсім інша. У колодязь потрапляють опади, та й сама вода на такій глибині зазвичай брудна. А ось водяні свердловини в Жмеринському районі буряться на таку глибину, де вода відрізняється чистотою, туди не потрапляють опади або бруд. Сучасні технології дозволяють зробити буріння на глибину до 200 метрів. Правда, такі свердловини більше використовуються в промислових цілях, для приватного ж будинку цілком буде досить від 15 до 100 метрів. До того ж можна замовити буріння в важкодоступних місцях, куди не зможе під’їхати автомобіль з необхідним обладнанням – тут використовується мобільна техніка.

буріння свердловин в жмеринському районіЯку свердловину вибрати в Жмеринському районі?

Так як вартість буріння свердловин в Жмеринці прямо пов’язане з глибиною і діаметром, слід визначитися заздалегідь, який варіант вибрати. Також від цього буде залежати і термін виконання робіт, установка того або іншого обладнання.

Перший тип, це свердловини на пісок або, як їх ще називають, фільтрові. Їх глибина починається від 15 метрів. Переваги такого варіанту полягають у більш низькій ціні, високій швидкості облаштування, а також вистачатиме на довше потужний насос. Таке буріння свердловин на воду в Жмеринці буде оптимальним варіантом для дачі або заміського котеджу, в який власники приїжджають на час від часу. Але обов’язковою умовою є регулярне використання, хоча б кілька разів на місяць, щоб уникнути простою і виходу пристрою з ладу.

Другий тип більше підійде для будинків, де власники проживають постійно. Тут потрібен більш високий дебет свердловини, а також кращу якість води. Це артезіанські свердловини в Жмеринському районі під ключ. Їх глибина починається від 45 метрів, їм не страшно замулювання, а термін служби досягає кілька десятиліть.

буріння свердловин жмеринському районіПрофесійне буріння свердловин від Юрського Горизонту в Жмеринці

Компанія Юрський Горизонт надає послуги з буріння свердловин в Жмеринському районі. Наші співробітники мають достатній досвід для того, щоб не тільки виконати безпосередньо буріння, але також і монтаж необхідного обладнання. Крім того, ми допоможемо отримати дозвіл на дані види роботи, а після виконання замовник отримує необхідну технічну документацію, яка може стати в нагоді в майбутньому. Розрахунок вартості проекту здійснюється в індивідуальному порядку, так як заздалегідь визначити глибину залягання підземних вод неможливо, для цього знадобиться провести дослідження грунту.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Паша
+38 067 501-35-35

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]