Багато мешканців заміських будинків стикаються з незручностями відсутності централізованого водопостачання. У таких випадках установка власної свердловини може бути розв’язанням проблеми, що дозволяє одержувати чисту питну воду для особистих потреб. Щоб забезпечити надійне водопостачання, краще довірити встановлення джерела професіоналам. Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт», ви отримаєте не тільки повний комплекс послуг з буріння та облаштування джерела на воду, а і якісну роботу по водоочищення промислових та приватних свердловин.

Буріння свердловин на воду в Бобринецькому районі «під ключ»

При замовленні послуги буріння артезіанської свердловини «під ключ» у компанії «Юрський Горизонт» ви отримуєте комплекс робіт з її облаштування. На ділянку виїжджають фахівці для визначення місця, де найкраще пробурити джерело, вивчення ґрунту та рівня залягання водоносного шару. Потім визначають терміни виконання робіт і складають кошторис на основі отриманої інформації. Далі проводять роботи з буріння та облаштування свердловини, прокачування та перевірки якості води.
Компанія «Юрський Горизонт» також бере на себе обов’язки щодо оформлення дозволу на буріння свердловини та надає послуги із сервісного обслуговування системи водопостачання. Додаткову інформацію можна отримати на сайті компанії або у менеджерів  телефоном.

Особливості проведення бурових робіт

Буріння свердловин у Бобринецькому районіВода, що під землею, розподілена нерівномірно та утворює шари, які називають водоносними горизонтами. У Бобринці та Бобринецькому районі перший водоносний обрій знаходиться на глибині від 15 до 30 метрів. Однак пробурити та облаштувати свердловину на такій глибині вдається рідко. Води на цьому рівні мало, і вона йде у шари з кам’янистою породою.
У Кіровоградській області найбільш поширеним джерелом водопостачання є кам’янисті породи, що знаходяться на глибині 60 метрів. Для того, щоб видобувати воду з цих порід на поверхню, використовуються електричні насоси. Якість води у Кіровоградській області є високою, що робить її придатною для побутових потреб. Якщо вам необхідно дізнатися, як замовити послуги буріння артезіанської свердловини, ви можете зв’язатися з нами телефоном або заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Ціни на буріння свердловин у Бобринці та Бобринецькому районі

Буріння свердловин у Бобринецькому районіДля формування остаточної вартості установки та облаштування свердловини в Бобринці, Запоріжжя та області, а також в інших регіонах України, важливими є кілька факторів:

 1. Глибина. Чим більша глибина свердловини, тим вищою буде ціна її встановлення та облаштування.
 2. Особливості ґрунту. Різні типи ґрунтів можуть вимагати різних витрат на бурильні роботи та, відповідно, вартості їх виконання.
 3. Використовуване обладнання та матеріали.

Щоб дізнатися більше про сервіс компанії у Київській області та інших регіонах країни, а також замовити потрібну послугу, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з фахівцем за телефоном.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.