Для забезпечення безперебійної подачі чистої води у заміських будинках та на дачних ділянках доцільно пробурити артезіанську свердловину. Для цього потрібно розбиратися в тонкощах даного процесу, а також враховувати особливості місцевості та глибину залягання водоносного пласта в Олександрійському районі та багатьох інших робіт регіонах України. Щоб система водопостачання працювала без перебоїв, краще замовити послугу професіоналів. У компанії «Юрський Горизонт» працюють фахівці за доступними цінами.

Буріння свердловин у Кіровоградській області «під ключ»

Буріння свердловин в Олександрійському районіЩоб система водопостачання, облаштована на ділянці, радувала вас протягом довгих років, слід не лише пробурити ґрунт до водоносного шару, а й виконати цілий комплекс робіт, серед яких:

 • виїзд фахівця компанії для вивчення ділянки, обраної під буріння свердловини;
 • аналіз ґрунту та рівня залягання водоносного шару (щоб дізнатися на скільки метрів у глибину пробурити ґрунт та яку бурову техніку використовувати);
 • визначення термінів буріння та складання кошторису на виконання робіт;
 • безпосереднє встановлення та облаштування водозабірного джерела;
 • тестування пристрою та перевірка води на відповідність належної якості.

Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт», ви довірите облаштування своєї свердловини досвідченим фахівцям. Крім буріння, наші фахівці також займаються тампонажем, ремонтом систем водопостачанням, водопідготовкою та багатьма іншими роботами. Дізнатись вартість потрібної вам послуги можна на сайті в розділі з цінами або у менеджера телефоном.

Особливості встановлення свердловини на воду в Олександрії

Буріння артезіанських свердловин на території Олександрії та всього Олександрійського району має свої тонкощі та нюанси. У цій місцевості грунт переважно піщаний, тому необхідно буде зробити додаткову фільтрацію води. Щоб дістатися питного джерела, потрібно бурити заглиблення до 60 метрів у глибину.
Однак, щоб провести воду в будинок, необхідно не тільки пробурити свердловину, а й правильно її облаштувати. Фахівці компанії «Юрський обрій» здійснюють буріння будь-якої складності, незалежно від особливостей місцевості. При цьому вони використовують надійні бурові установки, що мають гідравлічні та пневматичні ударні можливості.

З чого складається вартість буріння свердловин в Олександрійському районі

Буріння свердловин в Олександрійському районіКінцева ціна на встановлення та облаштування свердловини в даному районі залежить від:

 • якості ґрунту;
 • рівня залягання водоносного шару;
 • використовуваних матеріалів;
 • особливостей конструкції;
 • бурового обладнання та роботи фахівців.

Крім того, у вартість входить також розрахунок за один погонний метр. Щоб замовити послугу у компанії «Юрський Горизонт», достатньо залишити заявку на сайті або телефоном у менеджера. Фахівці здійснюють буріння по Кіровоградській, Одеській, Київській та інших областях України.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.