Власники приватних будинків часто прагнуть незалежності від централізованої системи водопостачання. Найкращим рішенням є пробурити та облаштувати артезіанську свердловину на своїй ділянці. Для того, щоб замовити джерело в Брусилівському, Овруцькому та інших районах Житомирської області з п’ятирічною гарантією та всіма необхідними дозволами, рекомендуємо зв’язатися з менеджерами компанії «Юрський Горизонт». Вони нададуть консультацію з питань проєктування, обладнання та геологічних особливостей ґрунту в регіоні, а також зможуть скласти кошторис проєкту.

Буріння свердловин у Брусилові та Брусилівському районі «під ключ»

Буріння свердловин у Брусилівському районіБуріння чистої артезіанської свердловини на своїй ділянці є найкращим варіантом для регіонів без центрального водопостачання. Жителі Брусилівського, Радомишльського та інших районів Житомирської області, які не задоволені якістю наявної питної води, можуть розв’язати проблему, пробуривши джерело на своїй ділянці. Замовивши роботи з буріння джерела на воду «під ключ» у досвідчених фахівців компанії «Юрський Горизонт», можна бути впевненим у якісному результаті та швидкому розв’язанні можливих проблем.
Звернувшись за послугою буріння свердловини, завжди можна розраховувати на:

 • ідеально підібрану ділянку для встановлення свердловини;
 • високоякісні інструменти та матеріали;
 • безпроблемну експлуатацію насосної установки навіть у зимовий період.

Компанія надає гарантійне обслуговування та може виконати ремонт свердловини за доступною ціною.

Особливості облаштування джерела на воду в Брусилівському районі

Як і в інших районах Житомирської області, у цій місцевості часто доводиться бурити по граніту, через що у багатьох бурильників нерідко виникають труднощі. Обладнання компанії «Юрський обрій» дозволяє якісно проводити такі роботи, не побоюючись складнощів.
Для цього фахівці використовують сучасну високопродуктивну техніку та додаткові бурові механізми. Вони здатні легко долати до 50 метрів гранітного шару, а після цього успішно працювати з метрами піску і глини, що залишилися. Дізнатися точну глибину джерела водопостачання можна лише після розрахунків.

Ціни на буріння свердловин у Брусилові Житомирської області

Чинники, що впливають вартість облаштування джерела на воду:

 • особливості геології ґрунту;
 • глибину свердловини;
 • тип бурової системи;
 • матеріал, що використовується.

Дізнатися про вартість послуги з облаштування свердловини можна, викликавши фахівців компанії «Юрський Горизонт» до себе на ділянку. Щоб отримати більш детальну інформацію про технології бурильних робіт у своєму регіоні та замовити встановлення артезіанської свердловини на воду в Малинському, Брусилівському та інших регіонах Житомирської області, зв’яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.