Компанія «Юрський Горизонт» протягом 11 років займається бурінням артезіанських свердловин по всій Україні. У тому числі в Полтаві, Коростишеві та інших містах Житомирщини. Ми маємо великий досвід в облаштуванні водних установок. Замовити послугу можна на нашому сайті.

Буріння свердловин у Коростишівському районі «під ключ»

Буріння свердловин у Коростишівському районіПрофесійне буріння свердловин «під ключ» є однією з основних послуг нашої компанії. Такий спосіб користується популярністю. Він дозволяє комплексно пробурити та облаштувати свердловину.

У Житомирській області водоносні горизонти переважно знаходяться на рівні 55 метрів від поверхні землі. Ґрунт у Коростишеві відрізняється наявністю граніту. Існує окремий вид буріння свердловин – у гранітних ґрунтах. Після граніту бурова установка продовжує працювати у піску, піщанику та глині. У такому шарі вода не відрізняється гарною якістю. Вона містить велику кількість пісочних та глиняних частинок.

Але це не означає, що стан води неможливо виправити. На допомогу приходять очисні станції, що дозволяють позбутися небажаного сміття.

Специфіка буріння в Коростишеві

Коростишівський район відрізняється наявністю граніту в ґрунті. Такі водоносні горизонти розташовані на глибині 20-150 метрів, а іноді навіть глибше. Вода в гранітних шарах не з’єднана з поверхневими водами, тому її якість набагато вища. Ще така установка практично не вимагає фільтра, оскільки рідина проходить очищення природним шляхом.

Одним із методів буріння свердловини в гранітних ґрунтах є ударно-обертальна установка. Для цього використовується гідравлічна чи пневматична бурова машина. Вода в граніті надходить з тріщин і концентрація заліза, фтору та марганцю в ній дуже висока. Тому верхній шар породи найчастіше зрізається обсадними трубами.

Ціни на буріння свердловин у Коростишівському районі

Вартість облаштування системи залежить від таких факторів:

 1. Особливості геології ґрунту.
 2. Глибини водоносної системи враховується кожен квадратний метр.
 3. Кількості та виду використовуваних матеріалів.
 4. Типу встановленої системи.

Також у вартість послуги входить дозвіл на буріння свердловин. Перед початком бурових робіт необхідно одержати дозвіл або спеціальну ліцензію на водокористування. Після цього варто зробити проєкт системи та погодити його з обласними санепідемстанціями.

Якщо ви вирішили пробурити свердловину, компанія «Юрський Горизонт» надасть професійну допомогу. Нас вирізняє великий досвід, робота в багатьох районах України та реальна гарантія протягом п’яти років.

Заповніть форму




  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.