Буріння свердловин всередині колодязяНа багатьох дачних ділянках є колодязі, вода з яких використовується для поливу городу, а також побутових потреб. Але що робити якщо джерело пересохла або якість рідини не влаштовує? У цьому випадку необхідно замовити свердловину! Компанія “Юрський Горизонт” займається бурінням артезіанських свердловин впродовж багатьох років. Для наших фахівців немає нездійсненних завдань. Багатий досвід, новітнє обладнання та потужна техніка дозволяють реалізувати проекти будь-якої складності.

Особливості буріння свердловин всередині колодязя

Сьогодні можна встановити в криниці насос і автоматизувати процес подачі води в будинок, але все одно якість такої рідини буде бажати кращого. Адже, її джерелами є струмки, що беруть початок в опадах. А в століття розвиненої індустрії дощі придбали лужну милкість і кислий присмак. Тому багато власників криниць задумують про їх поглиблення.

Основні причини буріння свердловин в колодязі:

  • обмежена площа ділянки;
  • до криниці вже проведені комунікації та їх заміна недоцільна;
  • в цьому місці на 100% розташований водоносний шар.

Проте такий процес може викликати певні труднощі, а також додаткові витрати часу і грошей. Річ у тому що коли здійснюється буріння на рівній місцевості, промивна рідина виходить зі свердловини в спеціальні поглиблення, у вже наявній шахті їй виходити нікуди. Таким чином необхідно ускладнювати конструкцію, придумуючи шляхи розв’язання даної проблеми. Можна наповнити шахту промивною рідиною до країв і зробити відвід, але даний спосіб має безліч ризиків тому бурові компанії його практично не використовують. Або необхідно здійснити монтаж труби більшого діаметру, вивести її до рівня землі та проводити роботи в ній. Найбільш придатними сезонами для такого буріння вважається осінь і зима т. к. в цей час мінімальний рівень води у водоносному шарі.

Вартість свердловин в колодязі

Вартість свердловин в колодязіЯк правило, буріння свердловин в колодязі коштує дорожче, ніж на цілині. Адже в другому випадку фахівці підбирають максимально зручне розташування для прокладки трубопроводу, проведення безпосередньо бурових робіт і обслуговування джерела. Крім того, поглиблення вже існуючих джерел вимагає витрати на зміцнення “стінок”, фіксацію обсадних труб і монтаж додаткових кондукторів. А використання малопотужного устаткування робить такі роботи більш тривалими. Крім того, глибина свердловин завжди розраховується від поверхні землі, так що на цьому параметрі заощадити теж не вийде.

Таким чином, якщо є можливість простіше і вигідніше замовити буріння нової свердловини, а не займатися реконструкцією існуючого колодязя. Фахівці компанії “Юрський Горизонт” готові приїхати на дільницю, провести геофізичні дослідження і розробити проект свердловини. Вартість бурових робіт залежить від низки чинників, починаючи від глибини джерела і закінчуючи геологічними особливостями місцевості.

Вас цікавить буріння свердловин всередині колодязя?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку