Створення власного джерела водопостачання на ділянці має багато переваг, адже це не тільки екологічно, а й економічно. Це інвестиція, яка швидко окупиться. Система ефективно працюватиме довгий час. Важливо переконатися, що умови дільниці дозволяють побудувати глибоку свердловину. Для цього мають бути проведені відповідні геологічні дослідження, які також допоможуть обрати оптимальний метод буріння. Досвід та знання фахівців компанії «Юрський Горизонт» дозволяють правильно підбирати технологію в кожному конкретному випадку. Ми займаємося бурінням свердловин на воду в Україні «під ключ» за прийнятними цінами.

Методи буріння глибокої свердловини

Вибір способу буріння глибокої свердловини – на що звернути увагу?У сучасній гідрогеології використовуються різні методи проведення бурових робіт. Геологічні дослідження місцевості дозволяють дізнатися гідрологічні умови, а також визначити ділянку, де можна бурити глибоку свердловину. Така інформація важлива також з погляду вибору діаметра труби, довжини фільтра та його глибини. Свердловина також повинна розташовуватись у місці, яке максимально віддалено від джерел потенційного забруднення.
Залежно від глибини буріння свердловини класифікуються на:

 • дрібні (до 10 м);
 • неглибокі (буріння на глибину в кілька десятків метрів);
 • середні (від 30 до 100 м);
 • глибокі (понад 100 м).

Методів буріння свердловин:

 • механічний, гідродинамічний (за способом впливу на породу);
 • обертальний, ударний, вібраційний, задавлюючий, ручний (базуються на створенні руйнівних зусиль);
 • шнековий, на суху, з промиванням, з продуванням (за технологією видалення зруйнованих порід);
 • твердосплавний, алмазний, дробовий (залежно від обладнання, що застосовується, бурів);
 • шпиндельний, роторний (за обертачем бурових установок);
 • пневмоударний, гідроударний (на кшталт забійної машини).

За необхідністю методи буріння можуть комбінуватись. В основному застосовується роторна та ударно-канатна технологія. Популярні також такі способи, як гідророзмив, гідравлічний, канатно-обертальний, обертально-шнековий.
Залежно від методу буріння бурове обладнання поділяється на обертальні, ударні та вібраційні установки. За транспортабельністю  їх класифікують самохідні, переносні, пересувні, стаціонарні.
Для вирішення поставлених завдань наша компанія має у своєму розпорядженні бурове обладнання різних розмірів. В арсеналі є важка потужна техніка і малогабаритні установки.

Особливості вибору способу буріння свердловини на воду

Той чи інший спосіб підбирається залежно від характеру ґрунту.
Також важливо заздалегідь визначити, які водоносні горизонти є на ділянці та на якій глибині. Тип свердловини підбирається залежно та умовами місцевості. Таким чином, основними факторами, що дозволяють вибрати відповідний метод буріння, будуть:

 • тип ґрунту;
 • глибина залягання водоносного горизонту;
 • необхідна кількість підземних вод;
 • якість підземних вод;
 • плановане розташування свердловини на ділянці з урахуванням чинних нормативів.

Вибір способу буріння глибокої свердловини – на що звернути увагу?Компанія «Юрський Горизонт» професійно здійснює буріння свердловин. Багаторічний досвід наших майстрів гарантує ефективність роботи. Унікальний досвід наших фахівців дозволяє застосовувати при бурінні, у тому числі з граніту, технології, які не загрожують довкіллю.
Буріння за роторною технологією проводиться з прямим і зворотним промиванням. При цьому способі руйнуються породи вибою свердловини буровим інструментом. При прямому промиванні зруйнована порода виноситься із системи глинистим розчином, який потрапляє на забій по шлангах та бурових штангах.
Глинистий розчин подається по штангах на забій свердловини. Зруйнована порода виноситься розчином та потрапляє у відстійник. Тут важкі частки осідають на дно, а чистий розчин закачується назад у систему насосним обладнанням.
При проведенні бурових робіт зі зворотним промиванням роль рідини для промивання виконує чиста вода. З відстійника вона надходить у ствол системи й звідки разом із вибуреною породою засмоктується у бурильні труби та по шлангах скидається у відстійник.
Ударно-канатний метод полягає у впливі на породу багаторазових ударів буровим снарядом. В результаті на вибої свердловини утворюється шлам, який потім витягується желонкою або склянкою, що опускається на канаті. При цьому способі не застосовується буровий розчин.
Замовити послуги з грамотного вибору методу та місця буріння, а також підбору відповідних бурів, краще у професіоналів з багаторічним досвідом. Запрошуємо скористатися нашою пропозицією власників приватних будинків. Також компанія «Юрський Горизонт» займається бурінням промислових свердловин на воду. Пробурені нами глибокі свердловини здатні забезпечити достатньою кількістю води навіть великі промислові підприємства.

Вас цікавить вибір способу буріння глибокої свердловини – на що звернути увагу??

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку