Бажання отримати воду для побутових потреб нерідко стає нездійсненним багатьом людям. Серед основних причин – неможливість під’їзду великогабаритної техніки для буріння отворів на ділянку. Питання з облаштуванням свердловин для видобутку чистої води на невеликій території донедавна був нерозв’язним. Але сьогодні фактор наявності площі та під’їзду не є основним завдяки винаходу малогабаритних установок для буріння колодязів великої глибини.

Нюанси буріння свердловин малогабаритною установкою

Буріння свердловин на воду малогабаритною буровою установкоюМіні бурова установка (мобільний бур) використовується за необхідності виготовити свердловини на обмеженій площі. Пристрій пристосувань і методики, що використовуються, дозволяють створювати водозабірні споруди глибиною від 25 до 150 м (включаючи буріння по гранітам, для якого потрібна техніка зі спеціальними параметрами прохідності).

Малогабаритні мобільні бури для облаштування глибинних колодязів можна використовувати в безпосередній близькості до будинків та будівель різного призначення. Облаштування свердловин можна проводити без побоювання зіпсувати ландшафт, а для розгортання комплексу достатньо 4-5м2 вільного простору.

Варто зазначити, що процес виготовлення глибинного артезіанського колодязя за допомогою встановлення особливого формату має низку відмінностей від традиційного комплексу робіт, які виконуються за допомогою стаціонарного обладнання. Насамперед слід зазначити, що міні станція є повністю автономною. Для запуску бура пристрою застосовується власний двигун. Це дозволяє облаштувати навіть там, де немає доступу до електрики.

Міні-бурова станція застосовується не тільки для організації автономного водопостачання будинку: пристрій можна використовувати при облаштуванні теплових насосів, здатних забезпечити домоволодіння не тільки автономним опаленням, але і гарячою водою.

Основні переваги міні бурової
Буріння свердловин на воду малогабаритною буровою установкою

Виготовлення свердловин на воду за допомогою малогабаритного пристрою має ряд незаперечних переваг перед бурінням агрегатами класичного формату. Крім того, що пристосування:

  • має власний двигун,
  • займає мало місця,
  • не завдає шкоди навколишньому ландшафту,

бурове обладнання малого формату обслуговується бригадою з 2-3 осіб, що дозволяє максимально здешевити вартість робіт.

Установка для видобутку чистої питної води перевозиться у розібраному вигляді. Складання пристрою займає не більше півгодини, а сам монтаж вузлів та агрегатів проводиться безпосередньо на місці проведення бурових заходів.

Незважаючи на мініатюрні розміри, агрегат здатний виконувати роботи на велику глибину всіма традиційними способами, включаючи:

  • роторний;
  • шнековий;
  • ударний.

Методика проведення робіт залежить від щільності та стійкості гірських порід, глибини залягання водоносного русла, а також рельєфу місцевості. Вибір оптимального варіанта слід довіряти фахівцям.

Установкою артезіанських свердловин на воду за допомогою малогабаритних бурових установок в Україні займається компанія «Юрський обрій». Задати питання спеціалістам, уточнити особливості проведення буріння, монтажу системи водопостачання або замовити виїзд бригади можна за телефонами, вказаними на сайті.

Фахівці компанії «Юрський Горизонт» виготовлять свердловину «під ключ»: допоможуть підібрати оптимальний формат колодязя, підготують усю дозвільну документацію, створять проект з точною кількістю витратного матеріалу та виконають бурові, будівельні та пусконалагоджувальні роботи.

Вас цікавить буріння свердловин на воду малогабаритною буровою установкою?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку