Для повноцінного життя в приватному будинку вельми важливо мати надійне і не витратне джерело тепла і доступ до чистої води. Найпростішим розв’язанням питання з водопостачанням є облаштування власної артезіанської свердловини на воду.

Свердловини на воду в Новоукраїнці та Новоукраїнському районі

Буріння свердловин у Новоукраїнці та Новоукраїнському районіГеологічні особливості районів Кіровоградської області, розташованих на південний захід від Кропивницького, дають змогу здійснювати видобуток артезіанської води зі свердловин глибиною до 60 метрів. Піщаний шар, висота якого сягає 30 метрів, дає змогу мінімізувати витрати на буріння свердловин, а кам’янисті породи, що розташовуються нижче, дають змогу обійтися без складних систем фільтрації.

Витрати на облаштування особистої свердловини в Новоукраїнці окупляться протягом перших трьох років, а весь наступний час користування вартість води буде залежати від ціни послуг з періодичного обслуговування. Варто зазначити, що ремонт і чищення артезіанських свердловин для видобутку води з природних горизонтів у Новоукраїнському районі проводиться з мінімумом трудовитрат, а саме обслуговування фільтрів проводять не так часто, як у регіонах з болотистою місцевістю або глинистими ґрунтами на глибині водоносного шару.

Від “А” до “Я”: особливості буріння в Новоукраїнському районі

Видобуток води з підземних горизонтів можна здійснювати за наявності дозвільних документів. Це питання легко зможуть вирішити фахівці компаній, які надають послуги з виготовлення артезіанських свердловин для видобутку води у форматі “під ключ”.

Весь процес можна умовно розділити на кілька основних етапів:

 • підготовку технічних документів;
 • вибір оптимальної бурової установки та матеріалів;
 • буріння та облаштування свердловини;
 • підбір і монтаж обладнання;
 • тестування;
 • оформлення документів на користування природними ресурсами.

очистка воды из скважинПідготовка технічних документів передбачає проєктування робіт з облаштування, під час якого можна дізнатися дебіт і вибрати найкраще місце, де легко пробурити свердловину. На етапі буріння фахівці можуть коригувати деякі дані в технічному проєкті, які згодом будуть відображені в паспорті автономного джерела водопостачання. Тестовий пуск дає змогу оцінити якість проведених робіт і води з артезіанської свердловини.

Тільки дотримання всіх тонкощів і правил гарантує тривалу і безперебійну роботу свердловини, і саме тому довіряти буріння та облаштування потрібно професіоналам.

Де замовити буріння свердловин у Новоукраїнці Новоукраїнському районі

Послугу буріння артезіанських свердловин у Кропивницькому, Новоукраїнці та в Новоукраїнському районі Кіровоградської області можна замовити в компанії “Юрський горизонт”. Доступні ціни, великий досвід проведення робіт у різних регіонах України, сучасні бурові установки та обладнання, що дає змогу пробурити свердловину в умовах обмеженого простору, а також відповідальність перед замовником – основні переваги, які роблять компанію надійним партнером.

Дізнатися вартість робіт, умови співпраці та ознайомитися з переліком послуг, які можна замовити в компанії “Юрський горизонт” завжди можна на сайті або у консультантів.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-55-77 (viber)

  м. Кропивницький
  вул. Вячеслава Чорновола, 38

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Олександрійський м. Олександрівка м. Бобринець
  м. Гайворон Голованівський смт Добровеличківка
  м. Долина м. Знам’янка Кропивницький
  смт. Компаніївка м. Мала Виска смт. Новгородка
  смт. Новоархангельськ м. Новомиргород Новоукраїнський
  смт. Вільшанка смт. Онуфріївка смт. Петрове
  м. Світловодськ м. Благовіщенське смт. Устинівка
  Кропивницький

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.