Артезіанська свердловина – це простий і зручний спосіб розв’язання питань водопостачання в приватному будинку або невеликому фермерському господарстві. Витрати на облаштування, обслуговування і ремонт свердловини окупаються завдяки низькій вартості води за її високої якості вже в перші роки експлуатації.

Буріння свердловин на воду в Олександрії та Олександрійському районі: порядок робіт

Буріння свердловин в Олександрії та Олександрійському районіВодоносний горизонт у Кіровоградській області та районах, розташованих на північ від Кропивницького, пролягає на глибині близько 60 метрів. Структура ґрунту переважно представлена пісковиками, які опускаються на глибину до 30 метрів.

Буріння свердловин у Кіровоградській області має відносно невисоку вартість. Водоносні русла артезіанських річок протікають у гранітних породах, що позитивно позначається на якості води. Завдяки природним фільтрам потрібно менше коштів на купівлю насосів, а встановлення складних фільтрів не потрібне.

Процес облаштування свердловини складається з декількох послідовних етапів.

 1. Розробка проєкту. Підготовку глибинних свердловин для видобутку артезіанської води завжди потрібно починати з отримання дозволу на роботу. Після отримання дозволу виготовляються технічні документи, в яких містяться детальні дані про глибину в метрах, дебіт питної води та термін експлуатації.
 2. Буріння та облаштування. За наявності необхідного обладнання пробурити свердловину можна за кілька днів. Бурову установку і перелік технічних робіт фахівці обирають з урахуванням місця розташування ділянки, наявності під’їзду до неї та особливостей ґрунту. З урахуванням характеристик ґрунту вибирається і матеріал для обсадних колон.
 3. Запуск в експлуатацію. Під час першого пуску свердловини беруть проби води на аналіз, а також проводять вимірювання потенційного дебіту і порівняння його з попередніми даними з розрахунку.

Користування свердловиною як джерелом водопостачання можливе за наявності документів на вузол. Послугу легалізації завжди можна оформити в компанії, яка виготовила свердловину.

Де і як замовити буріння свердловин в Олександрівці та Олександрійському районі

Буріння свердловин в Олександрії та Олександрійському районіЗамовити облаштування глибинної свердловини та оформити на неї всю необхідну документацію в Олександрійському районі жителі Кіровоградської області можуть у компанії “Юрський горизонт”. Для оформлення заявки потрібно написати або зателефонувати фахівцям.

Головними нашими перевагами клієнти називають швидкий виїзд на ділянку, можливість оформити роботи “під ключ” і вигідні ціни на роботу. Наявність сучасного бурового обладнання дає змогу пробурити свердловину в умовах обмеженого простору.

Базові ціни на буріння свердловин в Олександрійському районі та Олександрії Кіровоградської області можна дізнатися на сайті компанії “Юрський Горизонт”. Вартість буде залежати тільки від ціни використовуваного матеріалу та обладнання, а також глибини буріння. За необхідності отримання консультації завжди можна звернутися з питаннями до менеджерів, які знають все про облаштування та експлуатацію артезіанських свердловин для видобутку питної води, і дізнатися про всі нюанси використання свердловин і їх виготовлення.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-55-77 (viber)

  м. Кропивницький
  вул. Вячеслава Чорновола, 38

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Олександрійський м. Олександрівка м. Бобринець
  м. Гайворон Голованівський смт Добровеличківка
  м. Долина м. Знам’янка Кропивницький
  смт. Компаніївка м. Мала Виска смт. Новгородка
  смт. Новоархангельськ м. Новомиргород Новоукраїнський
  смт. Вільшанка смт. Онуфріївка смт. Петрове
  м. Світловодськ м. Благовіщенське смт. Устинівка
  Кропивницький

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.