Власники приватних будинків часто стикаються з необхідністю організації автономного водопостачання. Вода з джерела не тільки дешевша за водопровідну, а й значно смачніша та якісніша за своїм складом. Жителі Любара, Звягільського, Олевська, Радомишля та інших міст Житомирської області мають можливість замовити комплексну послугу з облаштування свердловини у найкращих фахівців галузі — компанії «Юрський Горизонт». Ціни на бурові роботи доступні, а як наші послуги не сумнівався жоден замовник. Дізнатися про всі подробиці можна на офіційному сайті або телефоном.

Як пробурити артезіанську свердловину в Любарському районі «під ключ»

Буріння свердловин в Любарському районіОблаштування свердловини «під ключ» включає:

 • її проєктування;
 • отримання всіх необхідних дозволів та погоджень;
 • бурові роботи;
 • встановлення необхідного обладнання;
 • пусконалагоджувальні роботи;
 • перевірку якості води, що видобувається.

Щоб замовити комплексну послугу з організації джерела, викличте майстра компанії «Юрський Горизонт» на свою ділянку для проведення попереднього обстеження. Він підкаже найкраще місце для свердловини на підставі геофізичних пошуків і порекомендує варіанти монтажу, що найбільш підходять для вашого випадку.

Відмінні риси буріння свердловини на воду в Житомирській області

Житомирська область знаходиться на гранітному щиті. Середня глибина свердловин у регіоні становить 45—60 метрів. Пробуривши до кам’янистої породи, можна отримати воду високої якості, придатну для пиття. Вода з менш глибоких джерел придатна лише промислових потреб.
Для Любарського району характерний підвищений вміст заліза у воді. У зв’язку з цим у свердловинах рекомендується встановлювати спеціалізовані системи очищення.

Вартість організації системи автономного водопостачання в Любарі та Любарському районі

Ціна організації джерела на ділянці залежить від таких параметрів:

 • складності бурових робіт;
 • типу бурової установки, що використовується;
 • глибини буріння;
 • вартості матеріалів і обладнання, що використовуються.

Дізнатись остаточну вартість послуг можна після безкоштовного виїзду спеціаліста на об’єкт.
Професіонали компанії «Юрський Горизонт» мають великий досвід роботи в Київській, Полтавській, Тернопільській, Кіровоградській та інших регіонах України. Кваліфікація дозволяє пробурити артезіанську та інші види свердловин на глибину до 350 метрів практично в будь-яких геофізичних умовах.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.