Буріння свердловини в Олевському районі можливе на будь-якій глибині: до піщаного, вапнякового та артезіанського горизонтів. Попри те, що Житомирська область знаходиться на гранітному підземному щиті, провести воду в будинок або на промисловий об’єкт не важко.

Буріння свердловин на воду в Олевську «під ключ»

Буріння свердловин в Олевському районіКомпанія «Юрський Горизонт» проводить бурові роботи по всій Україні: у Полтавській області, Запорізькій, Хмельницькій та інших областях країни понад 15 років. Наші фахівці мають величезний досвід, який дозволяє бурити свердловини навіть у місцевостях, що мають певні геофізичні складнощі. Ми надаємо комплексні послуги з організації водопостачання на земельних ділянках.
Щоб повноцінно користуватися чистою водою з-під крана у приватному будинку, необхідно виконати такі роботи:

 • пробурити ґрунт;
 • встановити водозабірну конструкцію;
 • прокачати свердловину;
 • провести облаштування джерела.

При зверненні до компанії клієнт отримує споруду «під ключ», тобто повністю готове до експлуатації, з усіма необхідними комунікаціями.

Особливості буріння свердловини на воду в Олевському районі

Житомирська область, на північному заході якої розташовується Олевський район, є рівниною з низинами та пагорбами. У цій зоні підземні шари, як і в Кропивницькому, місцями вистелені міцними кам’янистими породами. Олевськ зокрема знаходиться на території заболочених рівнин. Земля у цьому районі багата глиною, бетонними пісками, кварцом та гранітом. Щоб дістатися питної води, бурильникам доводиться руйнувати щільний шар каменю. Для цього використовують сучасну високопродуктивну техніку та додаткові бурові механізми.
Житомирська область також характеризується високим вмістом заліза у ґрунті. Тому при влаштуванні водопостачання необхідно проводити тампонаж свердловини та встановлювати додаткові системи очищення.
Всі ці маніпуляції інженери «Юрського Горизонту» проводили неодноразово. Наші фахівці збудували водозабірні джерела практично у кожному населеному пункті Житомира. Ми впевнені у своїй роботі, тому надаємо гарантію на 5 років.

Вартість буріння свердловин в Олевську та Олевському районі

Ціна водопроводу складається з урахуванням таких факторів:

 • геофізичної специфіки місцевості;
 • виду свердловини – на пісок, вапняк, артезіанська;
 • типу обладнання – обсадних колон, насоса, фільтрів і т.п.
 • глибини джерела;
 • сезон буріння.

Для розрахунків заведено використати вартість проходження одного погонного метра.
Щоб дізнатися про ціну будівництва свердловини на вашому об’єкті в Олевську, необхідно зв’язатися з менеджером через контактну форму на сайті або просто зателефонувати. Фахівець безкоштовно приїде на місце для оцінки ділянки, складання кошторису та визначення точних термінів. Оплата провадиться за фактом монтажу. Ми повністю беремо на себе турботу щодо підготовки необхідних документів та паспорта об’єкта.

Заповніть форму
  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.