Попри те, що Київська область багата водними ресурсами, у багатьох селищах області існує нестача чистої питної води. Проблему водопостачання, з якою стикаються мешканці Баришівки й селищ цього району, і пропонують вирішити компанії, що займаються виготовленням артезіанських свердловин за сучасними технологіями.

Особливості буріння свердловин у Баришівському районі

Роботи з буріння грунту й облаштуванню колодязів великої глибини (від 50 метрів) на території Київської області, а також Баришівки та району не вважаються складними. Завдяки:

 • податливим гірським породам;
 • близькому заляганню водоносних русел
 • великому ресурсу підземних річок

окупність витрат на виготовлення глибинних колодязів (навіть з урахуванням вартості труб і додаткового устаткування) дуже швидка.

Скільки варто пробити артезіанський колодязь

Буріння свердловин Баришівський район

Ціна виготовлення артезіанської свердловини «під ключ» розраховується в індивідуальному порядку для кожного клієнта. Розрахунок вартості більшість компаній, що займаються бурінням колодязів, надають на етапі розробки технічної документації.

Ціна послуг залежить від глибини буріння, кількості метрів обсадних труб і техніки, яка буде задіяна в процесі створення свердловин.

Де і як замовити послугу у Баришівському районі

Облаштувати свердловину для здобичі артезіанської води замовникам з Баришівки й району пропонує компанія «Юрський Горизонт».

Фахівцями компанії застосовуються сучасні технології, що дозволяють мінімізувати вартість проектування і розробки родовище питної води. Усі матеріали, що використовуються в роботі, мають сертифікатами якості. Парк техніки й устаткування дозволяє пробити свердловину на ділянках з найскладнішими гірськими породами.

Ознайомитися з повним переліком послуг можна на сайті компанії. Кваліфіковану допомогу замовникам нададуть консультанти, які допоможуть розібратися у будь-яких питаннях, що стосуються буріння колодязів великої глибини.

Заповніть форму



  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  БаришівськийБілоцерківськийБогуславський
  БориспільськийБородянськийБроварський
  ВасильківськийВолодарськийВишгородський
  ЗгуровськийІванківськийКагарлицький
  Києво-СвятошинськийМакарівськийМиронівський
  ОбухівськийПереяслав-ХмельницькийПоліський
  РокитнянськийСквирськийСтавищенський
  ТаращанськийТетіївськийФастівський
  Яготинський