Послугу буріння колодязів «під ключ» в Україні сьогодні пропонують безліч компаній. Вартість робіт в них варіюється, і тому мешканці Іванківа і прилеглих селищ шукають виконавців, у яких якість і технології відповідає цінам.

Особливості буріння свердловин в Іванківському районі

Географічне положення населених пунктів Іванківського району дозволяє сказати про те, що місцевість є ідеальної в плані геології й облаштування артезіанських свердловин. Розвідувальними роботами встановлено, що склад порід грунту дозволяє бурити колодязі від 50 метрів з мінімальними витратами.

Особливості грунту на території Київської області дозволяють робити роботи з буріння у більшості населених пунктів Іванківського району, включаючи Страхолісся й інші селища, в мінімальні терміни. При цьому отримувати воду зі свердловин малої глибини користувачі зможуть не менше 50 років!

Витрати на буріння свердловини в Іванкові та Страхоліссі

Буріння свердловин Іванківський районВартість робіт з виготовлення колодязя для здобичі артезіанської води у більшості районів Київської області буде мінімальною. Це можливо завдяки:

 • геології (заляганню води на малій глибині),
 • стійкості гірських порід,
 • можливістю бурити із застосуванням малої кількості техніки.

Розрахунок вартості послуг розраховується на основі підсумків проведення технічних заходів, а також можливості застосування сучасних технологій і кількості пройдених метрів.

Як і де замовити послугу в Київській області

Роботи з буріння свердловин «під ключ» Мешканцям Іванківа, Страхолісся й усього Іванківського району пропонує компанія «Юрський горизонт». Наші фахівці знають, як бурити в складних умовах, і гарантують результат.

Ознайомитися з цінами й умовами співпраці можна на сайті компанії. Отримати відповіді на питання, що стосуються буріння, також можна у консультантів.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  БаришівськийБілоцерківськийБогуславський
  БориспільськийБородянськийБроварський
  ВасильківськийВолодарськийВишгородський
  ЗгуровськийІванківськийКагарлицький
  Києво-СвятошинськийМакарівськийМиронівський
  ОбухівськийПереяслав-ХмельницькийПоліський
  РокитнянськийСквирськийСтавищенський
  ТаращанськийТетіївськийФастівський
  Яготинський