Багато будинків у районних центрах України не підключено до водопостачання, що завдає власникам великих незручностей. Сьогодні особливий попит мають послуги буріння водних свердловин. Наша команда, що працює у «Юрському горизонті», вже багато років займається бурінням та ремонтом свердловин різних видів у Київській області.

Бурові роботи в Кагарлицькому районі

Буріння свердловин – Кагарлицький районКагарлицький район належить до Київської області. Якщо ви проживаєте в Кагарлику, Стайках, Ставах, Слободі, то можете сміливо звертатися до компанії «Юрський горизонт». Наші фахівці пропонують свою допомогу у розробці водоносних горизонтів для різних цілей.

Ми здійснюємо доставку та монтаж необхідних матеріалів та обладнання (труби різного діаметру, насоси, фільтри та ін.). Наші співробітники виробляють буріння із застосуванням інноваційних технологій та високоякісного обладнання.

Характеристики ґрунту

Для Кагарлицького району характерні глинисто-супіщані та пухкі чорноземні ґрунти. Пухкий грунт має власну специфіку розробки. Можлива наявність плавунів, для подолання яких потрібні потужні бури з долотом. Існує ймовірність обвалення піску. Роботи за таких умов потребують грамотного використання обладнання.

Вартість розробки

У Кагарлицькому районі знаходяться Полтавський (глибина 40 м) та Бучанський (глибина 80 — 110 м) водоносні горизонти. Залежно від якості порід, що розробляються, і глибини залягання вод варіюється ціна розробки об’єкта.

У вартість робіт також входить:

 1. Прибуття спеціаліста на об’єкт.
 2. Укладання договору, кошторису та детальна консультація.
 3. Безпосередньо роботи з буріння.
 4. Ціна на трубу з урахуванням діаметра та кількості погонних метрів.
 5. Прокачування рідини до прозорої води.
 6. Видання гарантійних документів та паспорта.

Кожна ділянка має свою специфіку розробки.

Як оформити замовлення

Співробітники «Юрського горизонту» пропонують допомогу в розробці та обладнанні водоносних горизонтів у всіх областях України. Необхідно залишити заявку у спеціальній формі на сайті або зв’язатися з менеджером. В обумовлений термін ви зустрінетеся з фахівцем на ділянці та отримаєте найповнішу професійну консультацію. Так, ви станете щасливим власником власної водоносної свердловини!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  БаришівськийБілоцерківськийБогуславський
  БориспільськийБородянськийБроварський
  ВасильківськийВолодарськийВишгородський
  ЗгуровськийІванківськийКагарлицький
  Києво-СвятошинськийМакарівськийМиронівський
  ОбухівськийПереяслав-ХмельницькийПоліський
  РокитнянськийСквирськийСтавищенський
  ТаращанськийТетіївськийФастівський
  Яготинський