Переяслав-Хмельницький район, до складу якого входять такі великі населені пункти, як Пологи, Цибли, Дем’янці територіально знаходяться на березі Дніпра. Але це не позбавляє мешканців цих територій від проблеми з чистою питною водою. Буріння артезіанських свердловин на сьогодні є єдиним виходом з ситуації, що склалася, і тому послуги такого плану сьогодні користуються особливою популярністю серед жителів.

Особливості буріння свердловин в Переяслав-Хмельницькому районі

Як і в інших районах Київської області, запаси прісної води досить великі. М’який і податливий грунт, що складається з піщаних і суглинних порід, дозволяє мінімізувати терміни виготовлення свердловин і вартість робіт.

Виключенням стане лише виготовлення колодязів на піднесеності, що зажадає прокладення більшої кількості метрів труб, а надалі й використання глибинного насоса.

Вартість буріння артезіанської свердловини

Буріння свердловин Переяслав-Хмельницький районЦіна буріння та облаштування водозабору для здобичі питної води з артезіанських джерел безпосередньо залежить від вибраної технології, залежної від:

  • глибини свердловини,
  • щільність порід,
  • кількості метрів обсадних труб і їх формату,

а також кількості задіяних одиниць техніки й персоналу. Також на величині витрат позначиться вартість устаткування (насосів, кесонів, фільтрів).

Як і де замовити послугу в Київській області

Бурінням і облаштуванням свердловин будь-якої глибини за вигідною ціною в Циблях, Пологах, Дем’янцях і інших населених пунктах Переяслав-Хмельницького району пропонує компанія «Юрський горизонт».

У арсеналі підприємства сучасна техніка, що дозволяє здійснювати буріння по сучасних технологіях і з мінімумом витрат. З повним переліком послуг і робіт, які пропонує компанія мешканцям Київської області, можна ознайомитися на сайті. Фахівці розроблять паспорт свердловини та допоможуть ствердити усю необхідну документацію.

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Баришівський Білоцерківський Богуславський
Бориспільський Бородянський Броварський
Васильківський Володарський Вишгородський
Згуровський Іванківський Кагарлицький
Києво-Святошинський Макарівський Миронівський
Обухівський Переяслав-Хмельницький Поліський
Рокитнянський Сквирський Ставищенський
Таращанський Тетіївський Фастівський
Яготинський

[contact-form-7 404 "Not Found"]