Попри близьку прихильність до річок, проблема забезпечення водою у більшості районів Київської області (і Сквирському у тому числі) стоїть особливо гостро. Виходом з ситуації є буріння колодязів. Послуги з облаштування артезіанських свердловин, розташованих на глибині від 50-70 метрів від поверхні землі, сьогодні жителям Сквири пропонують багато компаній, що займаються вивченням геології й розробкою водних ресурсів.

Особливості буріння свердловин і вартість робіт в Сквирському районі

Буріння свердловин Сквирський районБуріння свердловин в Сквирському районі не представляє особливих складнощів. Грунт, що складається з м’яких і відносно стійких порід, а також близьке залягання води дозволяє виготовляти водозабори від 50 метрів. Завдяки цьому вартість глибинного колодязя в Сквирі й прилеглих населених пунктах практично завжди наближена до мінімальних значень.

Ціна послуги буріння артезіанського колодязя в цілому залежить від геології місцевості й пов’язаних з нею:

  • глибини готової споруди;
  • характеристик і складності розробки гірських порід;
  • технології робіт, що застосовуються при облаштуванні водозабору.

Також на вартість свердловини роблять вплив такі критерії, як кількість персоналу й одиниць техніки, задіяних в підготовчих і будівельних роботах.

Як і де замовити буріння артезіанського колодязя за низькою ціною

На території Київської області Сквири й району комплекс послуг з облаштування свердловини для огорожі артезіанської води пропонує компанія «Юрський горизонт».

У арсеналі підприємства є уся необхідна техніка, що дозволяє реалізувати сучасні технології облаштування свердловин, і працюють досвідчені фахівці, які знають особливості роботи з різними породами. На увесь спектр послуг з буріння та облаштування артезіанських колодязів компанія надає довгострокову гарантію.

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Баришівський Білоцерківський Богуславський
Бориспільський Бородянський Броварський
Васильківський Володарський Вишгородський
Згуровський Іванківський Кагарлицький
Києво-Святошинський Макарівський Миронівський
Обухівський Переяслав-Хмельницький Поліський
Рокитнянський Сквирський Ставищенський
Таращанський Тетіївський Фастівський
Яготинський

[contact-form-7 404 "Not Found"]