Буріння свердловин – Згурівський район

Буріння свердловин – Згурівський район Буріння свердловин – Згурівський район

Багато власників приватних будинків у районних центрах України страждають від відсутності центральної системи водопостачання. На щастя, сучасні технології дозволяють обладнати водяні свердловини практично на будь-якій ділянці землі. Наше підприємство вже багато років займається розробкою водоносних горизонтів та монтажем всього необхідного обладнання (труби, фільтри, насоси).

Розробка водних свердловин у Згурівському районі

Буріння свердловин – Згурівський районНаші співробітники виробляють бурові та монтажні роботи у всіх регіонах України, куди входять населені пункти Згурівського району: Згурівка, Усівка, Турівка, Нова Олександрівка. Ми використовуємо висококласне бурове обладнання з дотриманням усіх технологічних вимог.

Особливості грунтів

Для даної місцевості характерні глинисто-піщані ґрунти з торфовищами. Глинисті породи найпростіші у розробці. Вони не обсипаються і вимагають особливих зусиль під час буріння. Єдине, що треба враховувати, це необхідність регулярної зміни оборотної рідини у зв’язку з її загусанням.

Вартість робіт

Послуги з облаштування свердловин різняться за власною вартістю. Під час визначення загальної ціни робіт підрядник керується:

 1. Глибиною залягання води.
 2. Якістю породи та трудомісткістю буріння.
 3. Кількістю погонних метрів та діаметром використаної труби.
 4. Транспортними витратами.
 5. Амортизацією технічного обладнання.
 6. Віддаленістю та важкодоступністю об’єкта.

Також оплачується виїзд геодезиста на ділянку та оформлення всієї необхідної документації.

Як оформити замовлення

Професійна команда «Юрського горизонту» здійснює послуги з розробки свердловин із встановленням необхідного обладнання по Київській області та всій території України. Щоб подати заявку, можна заповнити спеціальну форму на сайті компанії або зателефонувати до наших спеціалістів. Ви самі вибираєте дату та час зустрічі з геодезистом, після чого відбувається складання вимірів, кошторисів та підписання договору. В обумовленому порядку будуть виконані всі необхідні роботи. Незабаром ви станете господарем власного водного джерела, яке прослужить вам і вашим близьким багато років!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  БаришівськийБілоцерківськийБогуславський
  БориспільськийБородянськийБроварський
  ВасильківськийВолодарськийВишгородський
  ЗгуровськийІванківськийКагарлицький
  Києво-СвятошинськийМакарівськийМиронівський
  ОбухівськийПереяслав-ХмельницькийПоліський
  РокитнянськийСквирськийСтавищенський
  ТаращанськийТетіївськийФастівський
  Яготинський